Walka zmysłów

[ WSPÓŁPRACA REKLAMOWA ] Wydawnictwo AMARE

"Nieważne, jakie mamy powody, wszyscy chcemy tego samego. Po prostu życia."

Leona Torres jest wyjątkową kobietą. Odnalazła się w świecie nielegalnych walk. To właśnie tu, dzięki swemu szefu znalazła swój dom. Mimo tragicznych wydarzeń, które ją spotkały nadal uchodzi za silną, odważną i niezależną. Ma swoje zasady, których kurczowo się trzyma. Wszystko do czasu, kiedy na jej drodze staje ON.
   Maddox Chavez doskonale zna Jacoba Kincaida - szefa Leony. Ale nie wie tego, gdy spędza upojną noc z jego pracownicą. Tym bardziej nie wie, że będzie musiał z nią później pracować. To zmienia wszystko - przede wszystkim jego zasady.
   Tę dwójkę połączy przyjaźń a także gorące chwile, które spowodują, że wypracowane granice sukcesywnie się zaczną zacierać a będzie wzrastać walka z wzajemnym przyciągniem, które nie powinno mieć miejsca.
   Kim jest Leona? Do czego się posunie? Jakie decyzje podejmie Maddox? Jaką prawdę odkryje kobieta? Co się stanie z Jacobem?

Książki Victorii są naszpikowane zmysłowością i emocjami a ja sięgam po nie w ciemno. Uwielbiam styl autorki oraz realizm wydarzeń.
   Najnowsza powieść traktuje o nielegalnych walkach w klatkach - nawet na śmierć i życie. Ale także o walce ze swoimi zasadami. Walce z uczuciami. A to nie wszystko co czeka na nas w tej kipiącej emocjami historii dwójki bohaterów, którzy mają niezwykle silne osobowości.
   Świetna kreacja Leony i Maddox. Nawet Jacob został dopracowany. Ta trójka swoimi decyzjami i czynami powodowała, że moje ciśnienie skakało jak sinusoida. Nie sposób było przewidzieć ich działań. Zaskakiwali na każdym kroku skutecznie testując granice mojej cierpliwości i wytrzymałości na te wszystkie powoli wypływające na powierzchnię tajemnice i sekrety. To właśnie one powodowały, że zbierałam szczękę z podłogi a brwi szybowały do góry.
   Niezwykle charyzmatyczni i uparci. Waleczni, niebezpieczni, ceniący kontrolę ponad wszystko ale także z pokładami dobroci, które idealnie się uzupełniały czyniąc postacie bardzo przystępne i budzące sympatię. Polubiłam ich i z całych sił trzymałam kciuki.
   Autorka non stop balansowała na skrajnych emocjach. Czyniła względny spokój, by z najmniej spodziewanym momencie wszystko rozsypało się w pył. Dołączona retrospekcja pięknie rozbudowała fabułę uzupełniając ją o brakujące elementy tej wyjątkowej układanki.
   Serwowane elementy zaskoczenia wbijały w fotel. Dosłownie cała prawda spowodowała tak ogromny szok i taką dawkę adrenaliny, że moje serce wręcz szaleńczo biło. Do samego końca fabuła trzymała w niepewności dostarczając pełnego wachlarza emocji. Poruszyła wszystkie struny w moim czytelniczym serduszku.
  Cudowna, słodko-gorzka historia miłosna, która już na starcie została skazana na niepowodzenie. Ogromnie mi się podobała. Tak bardzo mnie wciągnęła, że przeczytałam ją na raz. Nie mogłam się od niej oderwać. Autorka pobudziła moją wyobraźnię do pracy na najwyższych obrotach. Dodatkowo sceny uniesień okazały się być bardzo gorące.
  Cóż więcej chcieć - chyba tylko kolejnych tak pasjonujących historii. Zachęcam do lektury. Zdecydowanie warto dla niej zarwać noc.

Polecam

#recenzja

Informacje dodatkowe o Walka zmysłów:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023-09-20
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Walka zmysłów

Kup książkę Walka zmysłów

(Nie) rozsądne szepty
Victoria Black0
Okładka ksiązki - (Nie) rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku...

Na krawędzi prawdy
Victoria Black0
Okładka ksiązki - Na krawędzi prawdy

Czy w labiryncie kłamstw można odnaleźć drogę do miłości? Mimo traumatycznych przeżyć, Letticia stara się żyć normalnie. Na co dzień pracuje w redakcji...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis