Więcej niż tysiąc słów

Zdecydowaliście się kiedyś na przeczytanie książki tylko dlatego, że oczarowała Was okładka ? Tak bez zaznajamiania się z jej opisem , stwierdziliście, że musicie to przeczytać ? Ja tak miałam z tą książką, okładka mnie urzekła , nie mogłam się jej oprzeć.

A później, myślałam w co ja się wpakowałam ?

Drodzy czytelnicy, czym jest dla Was zdrada ? Kochacie kogoś, jesteście w związku , sądzicie, że udanym. Co ze strony tej swojej drugiej połówki uznalibyście za zdradę? Pocałunek ? Seks z inną osobą ? Czy można zdradzić bez tego ?

A czy Wy zdolni byście byli do zdrady ? Co sądzicie o tych którzy zdradzają ? Czy można ich zrozumieć? Wybaczyć ?

Wiele pytań, wiem ale zanim chwycicie za te książkę musicie być na nie gotowi, bo w trakcie czytania wiele razy sami je sobie zadacie.
Bo moi drodzy, to nie jest zwykła książka, słodki romans ze szczęśliwym zakończeniem, z oczywistym schematem jakich wiele. To książka, która Wam namąci w głowie, obróci Wasze dotychczasowe przekonania i poglądy do góry nogami i emocjonalnie rozłoży na łopatki.

Tak było ze mną. Po pierwszych stronach, rozdziałach, ,myślałam w co ja się wpakowałam. Przecież ja gardzę zdradą, nie ma dla mnie żadnego usprawiedliwienia dla tego , to bezdyskusyjne. I co dalej? Z rozdziału na rozdział, mój tok myślenia się zmieniał.

Na początku krytycznie podchodziłam do bohaterów, myślałam co oni wyprawiają. Z każdą stroną byłam bliżej nich, coraz bardziej zmieniało się moje podejście do całej historii. Przeżywałam wszystko z nimi, z wszystkimi. Bałam się o to co znajdę na kolejnej stronie, jak to dalej się potoczy. A na końcu płakałam jak dziecko. I nawet dziś pisząc te recenzje, mam łzy w oczach mimo, że książkę zamknęłam wczoraj.

Ta historia jest piękna, wyjątkowa , poruszająca i zostaje w sercu i pamięci. To jedna z tych książek, których się nie zapomina. Byłam i jestem w szoku po tym co ze mną zrobiła.

Jeśli i Was oczarowała okładka, dajcie się skusić ale przygotujcie chusteczki. Polecam

Informacje dodatkowe o Więcej niż tysiąc słów:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-04-08
Tytuł oryginału: The Day We Met
Tłumaczenie: Grażyna Woźniak
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Zobacz opinie o książce Więcej niż tysiąc słów

Kup książkę Więcej niż tysiąc słów