Wieczory na Miodowej 3

Tom 3 cyklu Na Miodowej

WIECZORY NA MIODOWEJ to trzeci tom z cyklu na Miodowej. W każdej części są opowiedziane losy poszczególnych mieszkańców.

Książki można czytać samodzielnie, ale zachęcam abyście zaczęli tę przygodę od początku, czyli od PORANKÓW NA MIODOWEJ 🥰. A to parę słów o 3 tomie:

Justyna to bardzo cicha osoba z bagażem doświadczeń. Choć prowadzi kwiaciarnie i mieszka na Miodowej od dobrych paru lat i tu wiąże swoją przyszłość, pozostali mieszkańcy nie znają jej historii. Justyna skrzętnie ją ukrywa, sama próbuje od niej uciec i zapomnieć. Gdy próbuje od nowa ułożyć sobie życie z nowym mężczyzną, jej przeszłość ją dopada. Czy Justyna będzie potrafiła wyjawić swoje sekrety? Czy Tobiasz zaakceptuje wybory kobiety?

WIECZORY NA MIODOWEJ to poruszająca powieść, która skłania do refleksji i zabierająca morał, przesłanie. Ukazuje, że nie zawsze jesteśmy wstanie uciec od przeszłości i niektóre sprawy powinny być doprowadzone do końca, by zacząć coś nowego.

Długo zabierałam się za tę powieść, ale w końcu znalazłam chwilę, aby zatopić w niej. Byłam bardzo ciekawa co tam słychać u mieszkańców tej urokliwej ulicy. I tym razem autorka przedstawiła nam bliżej historię Justyny. Losy kobiety poznajemy poprzez retrospekcję, autorka umiejętnie przeplata przeszłość z teraźniejszość. Opowiada od początku co spotkało Justynę i jak znalazła się na Miodowej.

Uwielbiam styl autorki, jej powieści czytają się wręcz same. Są świetne na oderwanie się od rzeczywistości i na zapomnienie o swoich troskach. Autorka tworzy bardzo rzeczywistych bohaterów, których lubimy od początku. A fabuła wciąga i z zainteresowaniem śledzimy ją. Tym razem autorka zaskoczyła mnie zakończeniem. Takiego rozwoju wydarzeń nie spodziewałam się.

Informacje dodatkowe o Wieczory na Miodowej 3 :

Kup książkę Wieczory na Miodowej 3

Wyszczekana miłość
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - Wyszczekana miłość

Pełna humoru historia o tym, że szukając zagubionego czworonoga, można wpaść na trop" miłości! Pech od dawna prześladuje Piotra. Kiedy mężczyzna traci...

Alpaka czułości
Joanna Szarańska 0
Okładka ksiązki - Alpaka czułości

Kto się czubi, ten się lubi?Przepracowany weterynarz Kamil i znana z wybuchowego charakteru barmanka Brenda poznali się podczas imprezy. To spotkanie na...