Wieczory na Miodowej 3

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-05-19

Tom 3 cyklu Na Miodowej

Wzruszająca opowieść o sile kobiecości, która drzemie w każdej z nas!

Jedynym miejscem, w którym Justyna kiedykolwiek czuła się kochana i szczęśliwa, był dom jej babci. Spędziła tam najlepsze lata dzieciństwa, zanim jej rodzice zadecydowali o przeprowadzce do dużego miasta. Od tego momentu wszystko układało się inaczej, niż planowała, a bolesne doświadczenia sprawiły, że zamknęła się na świat. Po wielu latach udało jej się znaleźć bezpieczną przystań na Miodowej. Otworzyła kwiaciarnię, nawiązała przyjaźnie, stworzyła dom. Jednak niespodziewana wizyta wywraca poukładany świat do góry nogami i zmusza kobietę, by po raz kolejny zmierzyła się z przeszłością.

Czy znajdzie w sobie odwagę i siłę do konfrontacji? I jak wpłynie to na relację z mężczyzną, który chce zdobyć jej serce?

Tagi: obyczajowa szaranska kwiaciarnia

Kup książkę Wieczory na Miodowej 3

Opinie o książce - Wieczory na Miodowej 3

Avatar użytkownika - Esclavo
Esclavo
Przeczytane:2021-07-15, Ocena: 4, Przeczytałam,

To już trzeci tom serii o Miodowej, ale ja zawitałam tam po raz pierwszy. Początkowo musiałam wejść w ten klimat, wiadomo, jak czyta się od którejś części, wprowadzenie trwa trochę dłużej. Ale w ogólnym rozrachunku nawet taka nie wiedza w niczym mi nie przeszkadzała.

Ta część poświęcona jest Justynie, i chociaż spodziewałam się przyjemnej obyczajówki to autorka zaserwowała nam masę trudnych tematów i cały wachlarz emocji. Czasem mnie złościło zachowanie jednych bohaterów, a trzymałam kciuki za jeszcze innych. Dużym więc atrybutem jest ta różnorodność postaci. Oprócz tego wiele tu prawdziwego życia, sytuacji które mogą dziać się obok nas.

Wiem, że muszę nadrobić wcześniejsze tomy i jest to już całkiem dobra rekomendacja.

Kłopoty mnie kochają
Joanna Szarańska 0
Okładka ksiązki - Kłopoty mnie kochają

Zojka jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o...

Popołudnia na Miodowej
Joanna Szarańska 0
Okładka ksiązki - Popołudnia na Miodowej

Joanna Szarańska zaprasza na Miodową. Autorka bestsellerowych Czterech płatków śniegu powraca z pełną emocji i wzruszeń nową serią obyczajową. Małgorzacie...

Szpetnicy
Maciej Kapuściński