Wiosna cudów

Tom 1 cyklu Przystań śpiących wiatrów

"Wiosna cudów" to spotkanie z mieszkańcami małej miejscowości Kotkowo, gdzie wszyscy znają się, pomagają sobie i wspierają się.

Wiosna nie zaczyna się dla Stelli zbyt miło. Kobieta ma same problemy. Straciła pracę i została z ogromnym kredytem, bo jej przyjaciółka okazała się perfidną intrygantką. Stella ukrywa prawdę przed rodziną. Na dodatek w lokalnym pensjonacie pojawia się mężczyzna z przeszłości, który przypomina Stelli o koszmarze, o którym chciałaby zapomnieć.
Czy Stella poradzi sobie z kłopotami?
Czy pech w końcu ją opuści?
Co skrywa jej przeszłość?

Uwielbiam czytać takie historie, które pokazują siłę i miłość rodziny oraz lokalną społeczność, która pomaga sobie w trudnych chwilach. Niesamowicie wciągająca i intrygująca fabuła z tajemnicami, sekretami z przeszłości, problemami, intrygami i emocjami.
Jeśli lubicie ciepłe i klimatyczne powieści obyczajowe to ta zachwyci Was od pierwszego wejrzenia. Ta historia pokazuje, że wszystkie problemy możemy rozwiązać gdy mamy wokół siebie bliskie i życzliwe osoby. Przewracałam kartkę za kartką i z miłą chęcią poznam dalsze losy bohaterów Kotkowa.
Powieść skradła moje serce i z niecierpliwością czekam na kontynuację tej pięknej sagi.

Polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Wiosna cudów:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2023-04-12
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Wiosna cudów

Kup książkę Wiosna cudów

Zagubiony anioł
Magdalena Kordel0
Okładka ksiązki - Zagubiony anioł

Nie jest samotny ten, kto ma kogoś do kochania. Rok temu Michalina odważyła się wypowiedzieć skryte życzenia, a dziś aż trudno jej uwierzyć we własne...

A ja na Ciebie zaczekam
Magdalena Kordel0
Okładka ksiązki - A ja na Ciebie zaczekam

Rozgrzewająca serca, pachnąca czekoladą opowieść o miłości i cudownej mocy aniołów O miłości, nadziei i cudach, na które nigdy nie jest za późno Emilia...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;