Wszystko będzie dobrze

Rozwódka Ida samotnie wychowuje nastoletniego syna oraz opiekuje się lekko stukniętymi cioteczkami. Wanda i Ofelia to bliźniaczki o bardzo różnych charakterach i równie szalonych pomysłach. Ida ma z nimi mnóstwo kłopotów. Zwariowane ciotki mają wspólny cel. Otóż za wszelką cenę pragną znaleźć Idzie męża. Pomimo rozpaczliwych protestów Idy nie ustają w próbach swatania jej z prawie każdym wolnym mężczyzną, który pojawi się na horyzoncie.

"Wszystko będzie dobrze " to historia przepełniona emocjami.
Bohaterka samotnie wychowuje nastoletniego syna. Na dodatek opiekuje się ciotkami, które ciągle ją swatają.
To wszystko rozgrywa się w czasie pandemii koronawirusa, restrykcji i obostrzeń. Autorka przypomina nam o pandemii i wszystkim, co wtedy miało miejsce. Ta historia pokazuje jak bohaterowie radzili sobie podczas pandemii i z czym musieli zmierzyć się.
Ta książka to istna komedia ze zwariowanymi cioteczkami, które przypadły mi do gustu i sprawiły, że wiele razy śmiałam się. Ciotki rozbawiły mnie do łez, dlatego z przyjemnością śledziłam ich losy, aby dowiedzieć się, co kombinują.
Autorka ma lekki styl i z pewnością przeczytam jej kolejne książki. Tę książkę przeczytałam szybko.
Autorka tą historią daje nadzieję na lepsze jutro i pokazuje, że nawet gdy jest źle nie będzie to trwało wiecznie.
Warto mieć tę książkę na swojej półce. Nie dość, że to świetna historia to jeszcze nasi najmłodsi będą mogli w przyszłości przeczytać, co przeżyli ich przodkowie w tych ciężkich czasach.

Polecam!

Informacje dodatkowe o Wszystko będzie dobrze:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-05-18
ISBN: 9788381959933
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Wszystko będzie dobrze

Kup książkę Wszystko będzie dobrze

Jedwabne rękawiczki
Renata Kosin0
Okładka ksiązki - Jedwabne rękawiczki

Laura wiedzie spokojne życie na ostatnim piętrze przedwojennej warszawskiej kamienicy, gdzie mieszka wraz mężem i córkami. Czuje się tam szczęśliwa...

Dzwonki, gwiazdki i słomki
Renata Kosin0
Okładka ksiązki - Dzwonki, gwiazdki i słomki

Białe Boże Narodzenie na podlaskiej wsi, gdzie nadal pielęgnowane są dawne obyczaje, tradycja i staropolska gościnność. Święta Bożego Narodzenia na wsi...