Wybierz mnie

Tom 2 cyklu Oblicza miłości

Książka "Wybierz mnie" to druga część serii Oblicza miłości. Jest to druga książka Autorki i moim zdaniem jeszcze bardziej udana niż jej debiut.

W drugiej części poznajemy bliżej Małgorzatę, przyjaciółkę Leksi, która była z kolei główną bohaterką debiutu Autorki. Gosia ma świetną pracę, oddanych przyjaciół, kochającą rodzinę, oraz partnera którego poznała w nietypowych okolicznościach! Jej życie zmienia się, gdy pewnego dnia w jej firmie zjawia się jej nowy współpracownik Filip. Bohaterka, staje przed trudnymi wyborami, jednak na całe szczęście nie jest sama. Poruszane są tutaj bardzo trudne tematy, jednak humor wszystko nam wynagradza. Książka nie jest zbyt  długa i krótka, jest idealna. Napisana przyjemnym językiem, trudno się od niej oderwać.

Przyznaję,że jak na swój gatunek jest to bardzo dobra książka! Teksty i poczucie humoru bohaterki, oraz jej życie sprawiają, że książka staje się bardzo życiowa! Polecam miłośnikom gatunku

Informacje dodatkowe o Wybierz mnie:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: mloda_mama_czyta

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

–- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz? Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć o świętowaniu środy!

Miłość jest wtedy, kiedy bardziej myślisz o drugiej osobie niż o swoim szczęściu.

Pokochaj mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Pokochaj mnie

Bardzo niegrzeczna komedia erotyczna. Kiedy serce jest tak głęboko zranione, że nie ma w nim już miejsca na miłość, ale ciało wciąż ma swoje potrzeby...

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...