Wybierz mnie

Tom 2 cyklu Oblicza miłości

~Czasami jest tak, że krótka znajomość jest o wiele ważniejsza, niż taka, która trwała przez lata. To się po prostu czuje. Kiedy spotkasz tego jedynego, po prostu wiesz... A kiedy go tracisz, zwyczajnie się rozpadasz...

~Rudy to nie kolor- to charakter.

"Wybierz mnie" to kontynuacja świetnej książki "Przekonaj mnie".

Tak jak przy tomie pierwszym, emocje sięgają zenitu. Autorka ma niebywały talent, czytając jej książki nie byłam w stanie odróżnić fikcji od rzeczywistości, miałam wrażenie, że Aleksandra, Marcel, Gośka i Filip są osobami z mojego otoczenia, a ja siedzę i słucham ich opowieści.

Bawiłam się naprawdę świetnie poznając ich historie, które niestety nie zawsze były przesłane różami.

Właśnie to w tej serii było niezwykłe- życie bohaterów, które przypomina nasze, trudne wybory, niekiedy przysłaniały je czarnobiałe barwy, nie ma tu cukierkowo różowej sielanki.

Małgorzata, rudowłosa piękność z ciętym języczkiem nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie pozwoli sobie by ktokolwiek wlazł jej na głowę.

Ostatnio mocno się zmieniła, odkąd poznała Stefana, stała się "kurą domową" górującą obiadki, skupiająca się na pracy i chłopaku, nawet zrezygnowała z imprez. Przyjaciele jej nie poznają, imprezowiczka nagle stała się posłuszną dziewczyną, która nie ma dla nich czasu.

W firmie, w której pracuje pojawia się nowy pracownik, który ma zajmować to samo stanowisko co ona, mają nawet wspólne biuro. Szwed mocno zachodzi się za skórę, Gosia jest dla niego bardzo nieznośna.

A czy przypadkiem nie jest tak, że kto się czubi ten się lubi? 🤫

Koniecznie musicie poznać ich dalsze losy. Ogromnie polecam!!

Dziękuję @wydawnictwo_amare za możliwość przeczytania tej pięknej serii.

@m.f.mosquito gratuluję stworzenia prawdziwych bestsellerów!!

Informacje dodatkowe o Wybierz mnie:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

–- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz? Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć o świętowaniu środy!

Miłość jest wtedy, kiedy bardziej myślisz o drugiej osobie niż o swoim szczęściu.

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...

Pokochaj mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Pokochaj mnie

Bardzo niegrzeczna komedia erotyczna. Kiedy serce jest tak głęboko zranione, że nie ma w nim już miejsca na miłość, ale ciało wciąż ma swoje potrzeby...