Wybierz mnie

Kategoria: Romans
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: _read_andzia_
Tom 2 cyklu Oblicza miłości

~Czasami jest tak, że krótka znajomość jest o wiele ważniejsza, niż taka, która trwała przez lata. To się po prostu czuje. Kiedy spotkasz tego jedynego, po prostu wiesz... A kiedy go tracisz, zwyczajnie się rozpadasz...

~Rudy to nie kolor- to charakter.

"Wybierz mnie" to kontynuacja świetnej książki "Przekonaj mnie".

Tak jak przy tomie pierwszym, emocje sięgają zenitu. Autorka ma niebywały talent, czytając jej książki nie byłam w stanie odróżnić fikcji od rzeczywistości, miałam wrażenie, że Aleksandra, Marcel, Gośka i Filip są osobami z mojego otoczenia, a ja siedzę i słucham ich opowieści.

Bawiłam się naprawdę świetnie poznając ich historie, które niestety nie zawsze były przesłane różami.

Właśnie to w tej serii było niezwykłe- życie bohaterów, które przypomina nasze, trudne wybory, niekiedy przysłaniały je czarnobiałe barwy, nie ma tu cukierkowo różowej sielanki.

Małgorzata, rudowłosa piękność z ciętym języczkiem nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie pozwoli sobie by ktokolwiek wlazł jej na głowę.

Ostatnio mocno się zmieniła, odkąd poznała Stefana, stała się "kurą domową" górującą obiadki, skupiająca się na pracy i chłopaku, nawet zrezygnowała z imprez. Przyjaciele jej nie poznają, imprezowiczka nagle stała się posłuszną dziewczyną, która nie ma dla nich czasu.

W firmie, w której pracuje pojawia się nowy pracownik, który ma zajmować to samo stanowisko co ona, mają nawet wspólne biuro. Szwed mocno zachodzi się za skórę, Gosia jest dla niego bardzo nieznośna.

A czy przypadkiem nie jest tak, że kto się czubi ten się lubi? 🤫

Koniecznie musicie poznać ich dalsze losy. Ogromnie polecam!!

Dziękuję @wydawnictwo_amare za możliwość przeczytania tej pięknej serii.

@m.f.mosquito gratuluję stworzenia prawdziwych bestsellerów!!

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

Próbuję zapamiętać każdy szczegół, jego zapach, dotyk. Nigdy nie skupiałam się na tym, bo byłam pewna, że będę to miała na wyciągnięcie ręki, już zawsze. A tymczasem przekonałam się, że los jest okrutny.

…czasami miłość to za mało, czasami nie wystarczy. Nie zrozumiałam, co on mówił, ale teraz wiem, że czasami miłość nie wystarczy, bo życie jest okrutne.

Więcej cytatów z tej książki
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło