Wybierz mnie

Autor: @m.f.mosquito
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare

Wybierz mnie
Oblicze Miłości tom 2

Książka jest kontynuacją powieści „Przekonaj Mnie”.

Z pozoru życie Małgorzaty jest poukładane, ma stałą pracę, poważny związek i konkretne plany na przyszłość. Odkąd w jej życiu jest Stefan jej życie, kręci się koło niego. Znajomi Gosi twierdzą, że on ją bardzo zmienił, bo stała się typową kurą domowa. Wcześniej była pyskatą i pewną siebie osobą . Czy Stefan ją osacza? 🤔 Nawet w pracy na Małgorzatę czekają poważne sprawy. Wraz z Filipem, który jest z pochodzenia Szwedem mają wspólnie kierować firmą. Nowy pracownik jakoś nie przypadał jej do gustu, ale wszystko zawsze może się zmienić 🤔😂. Filip i Małgorzata mają wyjechać wspólnie do Szwecji w sprawach służbowych czy ten wyjazd okaże się porażką? 🤔 Czy może między nimi będzie jakiś romans? 🤔 A może jakieś inne uczucie? 🤔 Będzie to nienawiść czy może miłość? 🤔
Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

Bardzo się cieszę, że poznałam historię Małgorzaty i Filipa. Z niecierpliwością czekałam na ostatni tom tej historii i już nie mogę się doczekać o kim tym razem będzie. Książka jest bardzo dobrze napisana. Fabuła jest bardzo ciekawa, czytało mi się tę książkę bardzo szybko. Bardzo smutno mi było, jak się okazało, że już koniec tego tomu. Czekam na więcej 😁.

Gratuluję autorce tak dobrze napisanej książki i życzę jej dalszych sukcesów książkowych 📚 ❤️.

Polecam Wam tę książkę z czystym sumieniem ♥️. Na pewno sięgnę po następne książki tej autorki.

Zawsze trzeba pamiętać, że każdy jest inny i co innego mu się podoba.

Dziękuję bardzo autorce @m.f.mosquito i wydawnictwu @wydawnictwo_amare za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Wybierz mnie:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-08-11
ISBN: 9788382194418
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Wybierz mnie

Kup książkę Wybierz mnie

–- Oj, nie! Będziesz się zachowywał jak kulturalny facet, więc żadnego gapienia się na cycki, łapania za tyłek i mówienia o seksie, kumasz? Jeden fałszywy ruch i możesz zapomnieć o świętowaniu środy!

Miłość jest wtedy, kiedy bardziej myślisz o drugiej osobie niż o swoim szczęściu.

Pokochaj mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Pokochaj mnie

Bardzo niegrzeczna komedia erotyczna. Kiedy serce jest tak głęboko zranione, że nie ma w nim już miejsca na miłość, ale ciało wciąż ma swoje potrzeby...

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...