Wybór

"Wybór" to debiutancka powieść Karoliny Zielińskiej.
Debiuty uwielbiam, więc ten nie mógł mnie ominąć.
Każdego dnia jesteśmy stawiani przed wyborami. Od prostej czynności do skomplikowanych i trudnych decyzji.
Katarzyna to pedagog, pracująca w ośrodku wychowawczym. Uczulona na krzywdę dziecka, kiedy pewnego dnia znajduje w parku porzucone niemowlę reakcja jest jedna. Do tego przypadkowo napotkany mężczyzna proponuje jej swoją pomoc.
Kasia postanawia podjąć się opieki nad maleństwem, a napotkany mężczyzna Stanisław proponuje jej wspólną opiekę.
Wspólne opiekowanie się dzieckiem coraz bardziej zbliża ich do siebie.
Nie może być pięknie i sielankowo, a idylla może nagle się zakończyć.
Czy mogą stworzyć rodzinę? Czy ich miłość ma szansę przetrwać? Jakich dokonają wyborów?
"Wybór" to debiut warty waszej uwagi. Czytając ciężko uwierzyć, że to pierwsza powieść autorki. Świetnie wymyślona historia, która na samym początku mi się spodobala. Mimo tego, że mało wiarygodny jest początkowy motyw. Jednak jest to wizja autorki i bylam bardzo ciekawa jak potoczy się dalej.
Autorka porusza trudne tematy porzucenia dziecka, braku akceptacji, miłości, niechcianej ciąży. Bohaterowie są świetnie wykreowani, plastyczni i realni.
Jest i minus. Zakończenie weszło na nieoczekiwane tory i trochę moją bańkę pstryknęło. Pękła i było dziwnie. Życie przecież nie jest cukierkowe.
Przekonajcie się sami i Wam zostawiam wybór czy sięgnąć po tą powieść

Informacje dodatkowe o Wybór:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-09-06
ISBN: 9788382194555
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Pierwsze lata życia - pojazdy obyczajowa rumunia debiut

Zobacz opinie o książce Wybór

Kup książkę Wybór

Miłość ma Twoje imię
Karolina Zielińska0
Okładka ksiązki - Miłość ma Twoje imię

Ona wracając do Warszawy nie ma pojęcia, że tak naprawdę została uwikłana w podstępny plan stęsknionych rodziców.On stara się jak może żeby utrzymać podupadającą...

Pragnąc Ciebie
Karolina Zielińska 0
Okładka ksiązki - Pragnąc Ciebie

Lena Piasecka jest samotną singielką z psem, zaangażowaną w pracę w domu opieki. Podopiecznym oddaje swoje uczucia i sporo energii.Pewnego dnia udaje się...