Wymazane

„ Wymazane” to powieść autora Michała Witkowskiego , której akcja rozrywa się we współczesnej Polsce.

Książka składa się z 33 rozdziałów podzielonych na II części i opowiada o losach Damiana, który fascynuje się losami starszymi kobiet.

Nie zabraknie w tekstach dialogowych stosownie dobranego słownictwa w sytuacjach wykonywanych codziennych zajęć oraz dokładnie opisanych miejsc, w których toczy się akcja tej powieści.

Lekkie pióro autora powoduje, że można na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, które nas wokół otacza, gdyż można na chwilę korzystać z uroku życia w książce i odrobinę pofantazjować.

Tekst zawarty w książce czyta się szybko ze względu na dobrze dobraną czcionkę.

Twarda oprawa przedstawiająca niebieskie tło, Wydanie I, Wydawnictwo Znak Litera nova, s.498, Kraków 2017.

Polecam przeczytać tą książkę, którzy lubią dobry humor, gdyż autor zadbał o to aby było go jak najwięcej.

Informacje dodatkowe o Wymazane:

Kup książkę Wymazane

Tango. Czarny kryminał retro
Michał Witkowski0
Okładka ksiązki - Tango. Czarny kryminał retro

ILE JESZCZE KOBIET PRZYPŁACI ŻYCIEM TANGO Z PIĘKNYM ŻIGOLO? Najmroczniejszy kryminał Michała Witkowskiego Koniec lat dwudziestych. Krajobraz po...

Fototapeta
Michał Witkowski0
Okładka ksiązki - Fototapeta

"Fototapeta" to najnowszy zbiór opowiadań Michała Witkowskiego, autora bestsellerowego Lubiewa. W pierwszej części "Fototapety" Witkowski podejmuje temat...