Występne pragnienia

Dla Thomasa to niełatwy czas wziął wolne, od „firmy”, wyjechał, aby zapomnieć o Judith. Pewnego dnia w barze poznaje Alysse. To miała być jedna wspólna, tak naprawdę nic nieznacząca noc. Żadne z nich nie spodziewało się, że ich drogi się połączą, a on stanie przed niełatwym wyborem. Thomas dostaje kolejne zlecenie i jest nim Alyssa. Ma ją zlikwidować, na dodatek jak się okazuje na jej własne zlecenie. Kobieta, chociaż początkowo była zdecydowana, naprawdę pragnęła swojej śmierci, zmienia zdania. Jednak to nie ma znaczenia, tego nie da się odkręcić, a Thomas wie, że jeśli on tego nie zrobi, przyślą kogoś innego. Nie wacha się jednak zbyt długo, teraz cele jest nie tylko Alyssa, ale również on. Przed nimi wielkie niebezpieczeństwo i ciągła ucieczka. Czy w takich warunkach to, co zaczęło się między nimi rodzić, ma szansę się rozwinąć? Dlaczego Alyssa zapłaciła za własną śmierć? Czy uda im się uciec? Czy wyjdą z tego cało?

Książka jest trzecim tomem z serii. Dwa pierwsze tomy były o Ethanie i Judith, trzeci jest o Alyssie i Thomasie-bohaterach którzy „przewinęli” się w poprzednim tomie. Historia według mnie była ciekawa, dość wciągająca, pełna akcji z ciekawymi jej zwrotami. Książkę czytało się dość szybko, a podczas czytania towarzyszyło sporo emocji.

Bohaterowie dość ciekawi, dobrze wykreowani, wywołujący emocje swoimi decyzjami.
Alyssa to bohaterka, która nie od razu zdobyła moją sympatię. Jej zachowanie sprawia, że uważam ją za dość szaloną, impulsywną. No bo kto płaci za zabójstwo samej siebie? Jednak kiedy się ją bliżej pozna, kiedy dowie się o jej przeszłości i o tym, co wpłynęło na tak drastyczną decyzję, zmienia się zdanie, a przynajmniej ja zmieniłam.
Thomas-płatny zabójca, mężczyzna z dużym temperamentem, silny, bezwzględny, mający własne zdanie. Jednocześnie, jeśli ktoś staje się mu bliski, potrafi dla niego wiele zrobić.

„Występne pragnienia” to książka, która mnie się podobała i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Występne pragnienia:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-05-25
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Występne pragnienia

Kup książkę Występne pragnienia

Grzeszne intencje
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Grzeszne intencje

Blackmore wraca do motelu i odkrywa, że Judith została porwana. Domyśla się, że stoją za tym ludzie Romano i wie, że jeśli zdecyduje się odbić dziewczynę...

Nieczyste zagrania
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Nieczyste zagrania

Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Wie...