Wyzwanie

Taylor dołączyła do stowarzyszenia "Kappa Chi" by stać się bardziej towarzyską i pewną siebie osobą, więc kiedy siostry rzucają jej wyzwanie, nie może odmówić. Dziewczyna ma pójść do pokoju z Conorem, jednym z hokeistów. Chłopak zgadza się i później nakłania Taylor by udawali dalej, że coś między nimi jest - stają się parą "na niby". Czy Taylor oprze się urokowi Conora? Jakie tajemnice skrywa chłopak?

To już moje kolejne spotkanie z hokeistami z Briar i mam wrażenie, że każda kolejną książka autorki jest coraz lepsza! Poraz kolejny autorka stworzyła ciekawą i wciągająca fabułę z bohaterami, których polubilam od pierwszego momentu. Książka oczywiście pisana jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu dowiadujemy się jak postrzegają otaczający ich świat, z czym nacodzień muszą się mierzyć oraz możemy poczuć ich emocje.
Autorka pod przykrywką humoru i początkowo lekkiej relacji między Taylor i Conorem zmierza do ukazania również poważniejszych problemów, takich jak szantaż, brak akceptacji, kompleksy.
Świetnie została tutaj pokazana przemiana Taylor - z brzydkiego kaczątka w piękną i pewną siebie kobietę. Natomiast Conor dzięki znajomość z dziewczyną w końcu stawił czoła przeszłości i przestał się zadręczać.
Ich droga do szczęścia nie była prosta, zarówno Conor jak i Taylor byli w stanie poświęcić naprawdę wiele, by chronić siebie nawzajem, oboje stawiali szczęście tej drugiej osoby na pierwszym miejscu, jednocześnie okazując sobie ogrom wsparcia, troski, jednak nie zawsze podejmowali racjonalne decyzje i dochodziło pomiędzy nimi do niesnasek, dlatego też ta historia jest niesamowicie realna.
"Wyzwanie" to pełna emocji, ciepła i humoru historia o odnajdywaniu swojego miejsca w życiu, samoakceptacji, wybaczaniu oraz prawdziwej i szczerej miłości. Więc jeśli lubicie takie klimaty, to ta książka będzie dla Was idealna!

Informacje dodatkowe o Wyzwanie:

Kup książkę Wyzwanie

Podbój
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Podbój

On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,…. Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża...

Kompleks grzecznej dziewczynki
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Kompleks grzecznej dziewczynki

Romans, szalona zabawa i tęsknota - Elle Kennedy w najlepszym wydaniu Mackenzie ,,Mac" Cabot to mistrzyni spełniania oczekiwań: wymagających rodziców...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;