Za wszelką cenę

Kolejna książka autorki sprawiła,że podczas czytania świetnie spędziłam z nią czas.Wykreowani bohaterowi-zarówno pierwszoplanowi,jak drugoplanowi powoduja,że nuda nie grozi nam podczas czytania.W tej powieści odnajdujemy tajemnice przeszłości,które są odkrywane i zaskakują nie tylko naszych bohaterów,ale także czytelnika.Dużym plusem jest to,że są odkrywane nie wszystkoe naraz lecz stopniowo.Dzięki temu emocje nie opadają ani na moment.Wraz z rozwojem zdarzeń odkrywamy inna twarz Laury.Z pozoru pewna siebie kobieta ma wiele fascynujących zainteresowań i niesie pomoc innym ludziom.To sprawia,że inaczej na nią spojrzymy.Bezinteresowność oraz charytatywność sprawiły,że jej postać zyskuje w oczach czytelnika.

Warto tez zwrócić uwagę na rodzeństwo Laury,które są oparciem dla siebie.Pomimo kłopotów w ich życiu prywatnym zawsze się wspierają.To było budujące i warte poznawania bliżej tej rodzinki.

Nie wszystko jest słodkie i kolorowe.Znajdujemy w tej książce również ciemne charaktery,które knują powodując niezłe zamieszanie.Autorka świetnie połączyła ich działania w tą historie.Jest niebezpiecznie i nieprzewidywalnie.

Dzieje się dzieje w tej powieści…gorące sceny podgrzewaja atmosferę a wizyty w szpitalu bohaterów schładzają ją😱

Obok tej książki nie sposób przejść obojetnie.Gorąco wam ją polecam.Spędzicie z nią niezwykły czas.

Informacje dodatkowe o Za wszelką cenę :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-05-23
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Za wszelką cenę

Kup książkę Za wszelką cenę

Jej tajemnica
Aneta Sołopa0
Okładka ksiązki - Jej tajemnica

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Kamili są ze sobą ściśle powiązane. W jej życiu nie ma miejsca na błędy, bo błędy rodzą niepożądane konsekwencje...

Rozmowy nocą
Aneta Sołopa0
Okładka ksiązki - Rozmowy nocą

Lena jest pisarką, którą dopadł kryzys. Zapał się kończy, kariera stoi pod znakiem zapytania, życie osobiste wisi na włosku, a rodzina się rozpada. Kobieta...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis