Zaczytana i Bestia

Tom 3 cyklu Once Upon a Con

Zaczytana i bestia
Jest to trzeci tom z uniwersum Starfield
Trzeci tom opowiada o Rosie Thorne i Vance Reifns
Vance
Gra on w serialu Starfield jako kapitana Sonda. Jego życie jest pełne zabawy, imprezowania,bigactwai głupich zdjęć. Przez ostatni skandal jaki spowodował ojczym jego menadżer wysyła go do małej miejscowości gdzie się będzie ukrywał przez jakiś czas przed fanami. Razem z Eliasem i swoim psem Sansa spędzają czas w domu ci wygląda jak zamek ma nawet fosę.Vance jest niezadowolony z pomysłu jego rodziców.
Rosie
Młoda kobieta, która uwielbia serial Starfield. Rok temu umarła jej mama. Po jej śmieci życie Rosie bardzo się zmieniło. Musiała się wielokrotnie przeprowadzić wraz z ojcem. Mieszkają razem w małej mieścinie gdzie chodzi do szkoły dzień jest organizowany bal. Garrett za wszelką cenę chce zaprosić Rosie na bal. Lecz ona nie chce iść z nim na bal. Garrett dla swojego marzenia zrobi wszystko.
Co łączy Rosie i Vanca? Oni się spotkali na konwencie i spędzili ze sobą cały wieczór lecz nie wiedzą,że to byli oni bo mieli na twarzach maski i nie znają swoich imion. Przez pewien incydentu Rosie zaczyna porządkować binlioteke w domu Vanca.
Ocena 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Jest to moim zdaniem najlepsza część. Rosie jest bardzo podobna do mnie i można z nią łatwo się utorzamić. Jej postępowanie jest dobre i słuszne.Jest dobrą córką i przyjaciółką. Nie lubi gdy jej zdaniem jest nie brane pod uwagę, najbardziej to dotyczy chłopków. Nie podoba jej się cala ta akcja z balem.
Vance jest osobą, która ma wszystko lecz jest nieszczęśliwy. Jest zagubiony i nieszczęśliwy w swoim życiu. Chciałaby je zmienić i tylko czeka na ukończenie osiemnastki by móc uwolnić się od rodziców i jego zaplanowanej przyszłości.

Informacje dodatkowe o Zaczytana i Bestia:

Kup książkę Zaczytana i Bestia

Poważny i nieromantyczna
Ashley Poston0
Okładka ksiązki - Poważny i nieromantyczna

Florence Day jest ghostwriterką - pisze pełne uniesień powieści dla znanej autorki romansów. Pojawia się jednak problem, gdyż po traumatycznym rozstaniu...

Geekerella
Ashley Poston0
Okładka ksiązki - Geekerella

Pokochaj magię fandomu! Elle Wittimer jest geekiem, a jej całe życie to Starfield, klasyczna seria science fiction. Kiedy dziewczyna dowiaduje się o konkursie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;