Zaczytana i Bestia

Tom 3 cyklu Once Upon a Con

Recenzja „Zaczytana i bestia”
„-Jeśli mnie otrujesz… -ostrzega, po czym upija łyk coli. – Jasna cholera! – wypala i szybko oddaje mi puszkę. – Przecież to smakuje jak benzyna.”
„Zaczytana i bestia” to powieść wydana w 2020r. a jej autorką jest Ashley Poston. Prywatnie Autorka uwielbia tworzyć różnego rodzaju rzemiosła, obecnie jest uzależniona od budowania miniaturowych pokoi. Ashley uwielbia również długie spacery podczas których słucha podcastów D&D. Mieszka w Południowej Californii, po ukończeniu Uniwersytetu spędziła dziesięć lat w branży wydawniczej. Od koordynatorki mediów, potem okładek, po przez projektantkę marketingu, w końcu została autorką. Jej powieści znalazły się mniej więcej na takich listach jak: Indie Next List, Teen Vogue, CNN, EV czy Seventeen.
Rosie jest typową nastolatką radzącą sobie z problemami i stratą.
Vance jest gwiazdą za którą szaleją miliony, pragnie on jednak odrobiny prywatności i spokoju.
Kiedy wokół chłopaka wybucha skandal musi on zniknąć z oczu mediów. W tym celu trafia do jednej ze swoich posiadłości. W domu jest wszystko czego można sobie zapragnąć, niestety chłopak nie może jej opuszczać, a towarzystwa nie ma zbyt licznego. Gdy Rosie przypadkiem trafia do willi Vanca, przez przypadek niszczy drogocenną książkę. W ramach zadość uczynienia dziewczyna ma przychodzić do wielkiej biblioteki i pomagać w porządkowaniu księg. Niezbyt zachwycona takim obrotem sprawy dziewczyna z niechęcią się zgadza, Vanca też nie cieszy fakt że obca dziewczyna będzie kręciła się po jego posiadłości, z tym że żadne z nich - jedno z nudów, drugie z braku pieniędzy na spłacenie długu – nie chce zrezygnować z układania książek.
„Zaczytana i Bestia” to trzecia część serii „Once Upon o con”. Powiem szczerze, że nie czytałam wcześniejszych części gdyż mam wrażenie, że mimo iż jest to seria, nie sa one ze sobą powiązane. „Zaczytana i Bestia” to historia Pięknej i Bestii dziejąca się w dzisiejszych mniej fantastycznych czasach. Mimo wszystko uważam, że to historia pełna magii. Dwójka tak wydawało by się różnych nastolatków postawiona przed faktem wspólnej pracy nie ma innego wyjścia jak nauczyć się współpracy. Cudowna lekka książka, pełna ciepłych uczuć i humoru.

Informacje dodatkowe o Zaczytana i Bestia:

Kup książkę Zaczytana i Bestia

Księżniczka i fangirl
Ashley Poston0
Okładka ksiązki -  Księżniczka i fangirl

Niesamowita autorka Geekerelli powraca z historią, która zapiera dech w piersi!Nikt nie broni ulubionego uniwersum tak zaciekle jak fandom! Imogen...

Poważny i nieromantyczna
Ashley Poston0
Okładka ksiązki - Poważny i nieromantyczna

Florence Day jest ghostwriterką - pisze pełne uniesień powieści dla znanej autorki romansów. Pojawia się jednak problem, gdyż po traumatycznym rozstaniu...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;