Zagrywka

Tom 1 cyklu Zagrywka

Abigail to młoda, zdecydowana kobieta. Stawia pewne kroki, szczególnie jeśli chodzi o karierę zawodową. Mężczyźni jedzą jej z ręki, a jest komu jeść... Bowiem seksowna pani prezes Abigail ma pod sobą całą drużynę koszykarzy! Obraca się w luksusie, kusi, kokietuje, potrafi dopiąć swego... i uwielbia swoje wygodne życie. Sielanka kończy się w momencie, gdy wraz z przystojnym Jacobem powracają przykre wspomnienia i przeszłość, której nie da się wymazać. Demony minionych lat wracają, a świat jakby zwrócił się przeciwko niej. Czy silna kobieta stawi czoła przeszłości?
Królowa romansów ma dla nas konkretną dawkę emocji! "Zagrywka" to istna jazda bez trzymanki. Miałam okazję już poznać pióro autorki i wiem, że potrafi zaskoczyć.
Przed Wami zupełnie nowa seria! Tym razem wraz z Abigail wkroczymy w męski świat, w którym nasza bohaterka gra według własnych zasad.
Muszę przyznać, że najnowszą powieść Katarzyny Nowakowskiej pochłonęłam niemal jednym tchem. Losy Abi wciągnęły mnie od pierwszych stron i do końca czytałam z zapartym tchem. Silna kobieta w męskim świecie? Brzmi świetnie. A jeśli ta pewna siebie młoda dama ma przeszłość, o której nie chce pamiętać? Ma swoje słabości, które biorą górę? No właśnie, Abi nie jest taką "twardą sztuką" jaką stara się wciąż grać i za to ją polubiłam. Świetnie wykreowana bohaterka - kobieca, zabawna, z charakterem. Sam pomysł na fabułę uważam za bardzo udany. Wiele oczekiwałam i przyznam, że się nie zawiodłam.

Zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o nową serię Katarzyny Nowakowskiej. Droga Autorko to była gorrrrąca zagrywka! 😈
Nie mogę doczekać się dalszych losów Abigail.
Powieść miała premierę 27 stycznia.
Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak

Kup książkę Zagrywka

Żądze
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Żądze

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają...

Rewanż
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Rewanż

KATARZYNA NOWAKOWSKA, znana również jako K.N. HANER, powraca z drugą częścią Zagrywki. Jej bezpruderyjne i nasączone zmysłowością historie porwały serca...