Zagrywka

Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324071913

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER

W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo stworzyć swój własny kodeks. Abigail wybrała tę drugą opcję. I to był rzut za trzy punkty.

Teraz Abi mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie, wygląda jak Scarlett Johansson, ma tupet i władzę. Negocjuje milionowe transfery zawodników NBA. A to oznacza, że mężczyźni, bardzo piękni mężczyźni, jedzą jej z ręki, choć mają świadomość, że ona nie sypia z zawodnikami...

I właśnie wtedy, kiedy wydawałoby się, że nic już nie może jej złamać, pojawia się ON. Nowy zawodnik, mężczyzna z przeszłością. Kiedyś się już spotkali... Ale tym razem Abi nie da się wystawić. Tylko czy pierwszoligowy zawodnik znowu jej nie ogra?

To będzie mocna zagrywka...

Katarzyna Nowakowska, pisząca również pod pseudonimem K.N. Haner - jedna z najlepszych autorek polskiej literatury obyczajowej i erotycznej. Pochodzi z rodziny silnych kobiet. Po babci odziedziczyła łatwość opowiadania i lekkie pióro. Przez krytyków nazywana Remigiuszem Mrozem erotyków. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów, co jest dowodem na to, że sympatyczna dziewczyna z sąsiedztwa może zostać królową erotyków. Prywatnie od 10 lat szczęśliwie zakochana w tym samym mężczyźnie. Dumna posiadaczka kobiecych kształtów. W wolnych chwilach gotuje z pasją, której może pozazdrościć jej sama Nigella Lawson, potrafi też zarwać noc przez Netflixa lub The Sims ;) W najbliższym czasie ma nadzieję sprzedać pierwszy milion swoich książek.

"K.N. Haner zostałam, kiedy wydawałam swoją pierwszą książkę. Pseudonim gwarantował anonimowość. Czas mijał, Polki coraz śmielej otwierały się na ten rodzaj literatury... W pewnym momencie doszło do głosu skryte marzenie, żeby zobaczyć na okładce swoje prawdziwe nazwisko. Jestem dumna, że zdecydowałam się na ten krok. Dzięki temu dojrzałam, doskonale wiem, czego chcę i nie wstydzę się tego, co piszę".

Katarzyna Nowakowska

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Tagi: Romans

Kup książkę Zagrywka

Opinie o książce - Zagrywka

Bardzo fajna, lekka i ciekawa książka, którą czytało mi się dosyć szybko i przyjemnie. Znajdziecie tu wiele zwrotów akcji, zagadek i pikantne sceny. Bohaterowie są dobrze rozwinięci, sympatyczni i kilku z nich polubiłam. Scena próby gwałtu mną wstrząsnęła i długo nie mogłam o niej zapomnieć. Po mimo, że jest to romans sportowy i królują tu zawodnicy NBA, to niewiele przeczytacie o tej dyscyplinie. Powieść skupia się głównie na napalonych zawodnikach koszykówki, którzy w głowie mają tylko imprezy i kobiety. Jednak oprócz namiętności, pożądania, seksu i zabaw znajdziecie tu także rozpacz, cierpienie oraz ból.
Abigail to piękna, ambitna, silna, dwudziestoczteroletnia kobieta, która jest prezesem klubu sportowego. Mieszka w apartamencie na Manhattanie i jest w miarę szczęśliwa. Jej spokój ducha zakłóca pojawienie się nowego zawodnika. Jest on związany z jej przeszłością, o której zdążyła już zapomnieć i ukryć na dnie duszy. Na szczęście mężczyzna nie pamięta dziewczyny...
Czytając tę lekturę zdarzało mi się wybuchnąć salwą śmiechu. Cięty, wręcz pyskaty język bohaterki powodował komiczne sytuacje, gdzie ciężko było mi zachować powagę. Ciekawi mnie kolejna książka z tej serii, która ma się ukazać. Może będzie jeszcze ciekawsza? Jeśli macie ochotę na lekką powieść na jeden wieczór to polecam Wam właśnie tę.

Na początku jak zaczęłam ją czytać, już myślałam że będę już narzekać. Główna bohaterka zapowiadała się świetnie, a jak pojawił się Jacob, to ona stała się głupiutka jak trzpiotka. Straciła głowę i zachowywała się bezmyślnie. Jednak w pewnym momencie nastąpią pewien przełom i było już wtedy znacznie lepiej. Na początku trzeba trochę się przemęczyć, a potem jest już tylko lepiej.

Ogólnie Abi bardzo wiele skrywa. Jest osobą zamkniętą w sobie i nieufającą nikomu. Swoją urodę wykorzystuje by uzyskać cele, ale nie chodzi z każdym do łóżka, ma swoje zasady. Chłopaki z drużyny to jej taka przybrana rodzina, a raczej dzieciaki, którymi się zajmuje by nie wpadli w kłopoty. Jednak mimo tego jest pogodna, pomocna, ale i uparta i nieustępliwa. Jocob za to niemiłosiernie mnie wnerwiał. Odkąd się pojawił sądził, że wszystko mu wolno. Czuł się tak pewnie jakby cały świat należał do niego i jego konsekwencje nie obowiązują. Działał mi na nerwy niemiłosiernie i nie potrafiłam go polubić.

Mimo wnerwiającego męskiego bohatera czytało mi się ją świetnie i bardzo szybko, jak wszystkie książki Kasi. Styl był lekki i przyjemny. Czytało się ją przyjemnie mimo małej niedogodności. Działo się w niej dużo i co chwila dowiadywaliśmy się czegoś z przeszłości dziewczyny, która była chyba najciekawszym motywem, bo kompletnie się tego nie spodziewałam!

Także podsumowując książka nie jest zła. Czyta się ją szybko i przyjemnie, a wydarzenia wciągają. Bohaterowie są różnorodni i większość interesujących i dających się polubić. Także jeśli macie ochotę na historię z burzliwym romansem i koszykówką w tle to będzie wybór dla Was!

Abigail Jefferson jest prezesem klubu koszykarskiego New York Hunters. Wiedzie się jej całkiem dobrze. Seksowna, niezależna i pewna siebie bizneswoman, która członków drużyny traktuje jak przyjaciół. Pewnego dnia staje przed faktem dokonanym: siły drużyny wzmocni nie kto inny, niż Jacob Huntsman. Mężczyzna z jej przeszłości, który przypomina jej o złych chwilach. Dobrze, że on jej nie pamięta. Ale czy to dobrze? Pożądanie kolejny raz miedzy nimi wybucha - pytanie jak się tym razem zakończy? Czy wyjaśnią sobie wszystko? Czy uda im się dojść do porozumienia? A co z jej pracą i szefem Donatello?

Uwielbiam twórczość Kasi Haner. I to bez względu na to czy pisze pod prawdziwym nazwiskiem, czy pseudonimem. Każda z jej książek jest inna i na każdą czekam z niecierpliwością. Tym razem koszykarze i seksowna szefowa. Byłam zaintrygowana przeszłością kobiety. Sporo przeszła i wiele osiągnęła, by znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz jest. Ale ona to uwielbia. Kocha swoją pracę. Podchodzi do niej profesjonalnie. Jest ambitna i pracowita. I patrzy również na potrzeby drużyny. Wymaga ale i pomaga. Jest młoda, silna, bezpośrednia i zabójczo seksowna. Jest świadoma tego, jak reagują na nią mężczyzny i ją to kręci. Abi z pozoru jest twardą babką, ale w środku ciągle przeżywa to, czego doświadczyła. Autorka oddała jej ból i tę tęsknotę za ukochanym bratem. Ich drogi się rozeszły zrządzeniem losu a kobieta nadal o nim myśli. Ściskało mi się serce, gdy autorka dawkowała przeszłość głównej bohaterki. Na raty, po troszeczku. Podsycało to moją ciekawość i nie mogłam się doczekać ,by poznać całą jej historię. Historię, która finalnie mnie zszokowała i wywołała wiele innych totalnie sprzecznych emocji. Wydawało mi się, że to już koniec a tu za moment kolejna retrospekcja. To było dobre. Odważne i niezwykle intrygujące. Chciałam więcej i więcej. Tak samo jak sceny erotyczne. Rozpalające i ze smakiem. Odpowiednio podkręcające temperaturę. W tej powieści to jest wielu bohaterów. Ale każda z tych postaci ma swoje miejsce i zadanie do wykonania. Nie zlewają się w niekształtną bryłę a są indywiduum. Bardzo fajni mężczyźni. Ale i zostałam potężnie zszokowana zachowaniem jednego z członków drużyny, którego miałam ochotę rozszarpać gołymi rękami. Jak on mógł się posunąć do takiego czegoś? Będziecie zdruzgotani, serio. Ja byłam i do tej pory nie mogę dojść do siebie. Poza nim są jeszcze dwie osoby, które miałam ochotę trzepnąć po głowie. Nie będę Wam zdradzać, kim oni są i dlaczego tak napsuli mi nerwów. Zobaczcie sami. Autorka zagrała na moich emocjach koncertowo. Połączenie sportu, romansu i dreszczyku emocji. Historia ta zmusza do refleksji. Do wyjaśnienia zadr z przeszłości, by móc w końcu ruszyć do przodu. Fajna, zabawna, rozpalająca i trzymająca w napięciu. Trochę z humorem, trochę na poważnie a nawet i przerażająco. Autorka dopracowała wątki. Oddała to, co potrzebne. Bez nużących i nie kończących się opisów. Wszystko wyszło spójne i realne. Lekka powieść na popołudnie. Spędziłam z nią przyjemne chwile. Czekam teraz na kontynuację, bo nie wierzę w to, że to właśnie w tym momencie jest finisz. Jeszcze jest kilka wątków do wyjaśnienia, które pozostawiła wiele pytań bez odpowiedzi. Fanom autorki powinna ta powieść przypaść do gustu. A niezdecydowanych zachęcam do sięgnięcia, jeśli lubicie sport i romans w jednym.

Polecam.

Abigail Jefferson to młoda, piękna, niezależna szefowa klubu koszykarskiego New York Hunters. Prawdziwa twarda sztuka- stanowcza, ostra, bez mrugnięcia okiem stawia się mężczyznom, nie da sobą pomiatać. I choć ma na wyciągnięcie ręki przystojnych, chętnych, czekających tylko na jej znak chłopaków z drużyny, wyznaje zasadę - żadnych romansów w pracy. Ma świetny kontakt z zawodnikami, flirtuje z nimi, żartuje, oni obsypują ją komplementami, jest naprawdę fajna atmosfera między nimi. Ale Abi o dziwo w tym pełnym mężczyzn świecie jest samotna, w domu czeka na nią tylko kot. Wszystko się zmienia kiedy do drużyny ma dołączyć nowy zawodnik - Jacob. To mężczyzna z jej przeszłości, był przed laty dla niej bardzo ważny i okazuje się, że nadal nie jest jej obojętny. Wraz z jego pojawieniem się wracają bolesne wspomnienia . Jacob jednak jej nie rozpoznaje, co jest jej na rękę. Jak długo uda się utrzymywać w tajemnicy wspólną przeszłość? Czy, gdy obudzą się dawne uczucia, Abi da temu szansę? Przed Abigail trudna przeprawa. Sporo komplikacji, trzeba będzie zmierzyć się z przeszłością i popełnionymi niegdyś błędami. Kasię Nowakowską większość z nas zna jako K.N.Haner. Ja pokochałam jej twórczość od pierwszej przeczytanej książki, napisanej właśnie pod pseudonimem, a była to seria o Morfeuszu. Już wtedy wiedziałam , że przeczytam każdą książkę jaką wyda, biorę w ciemno bez czytania opisu, jestem pewna że nie zawiedzie. Kasia pisze różne powieści, od tych delikatnych, lekkich jak "Zagrywka" do naprawdę pikantnych, rozpalających zmysły, a także mrocznych, mafijnych klimatów dla miłośników mocnych wrażeń i ostrego seksu. W tej powieści mamy sekrety, intrygi, ciekawą przeszłość bohaterów, życie z ciążącym poczuciem winy za pewne wydarzenia, a także miłość i naprawdę gorące chwile . W bieżące wydarzenia wplecione są sceny z przeszłości, jest to zaznaczone, więc lektura nie wymaga przesadnego skupienia, czytelnik nie gubi się w przeskokach czasowych. Autorka stopniowo odkrywa przed nami przeszłość, co pozwala nam lepiej poznać bohaterów. Kasiu zagrałaś na emocjach, był moment , że czytałam przez zasłonę łez. Przeżyłam wstrząs uświadomiwszy sobie, że rodzic podejmując decyzję za niepełnoletnie dziecko, kierując się jego dobrem, nie koniecznie ma rację. A swoim postępowaniem może skrzywdzić nieodwracalnie, co wpłynie także na całą przyszłość tego dziecka. Wciągająca fabuła, powieść napisana lekkim, przyjemnym stylem, przez tę historię się płynie. Lektura zaskakuje , szokuje, wzrusza, a momentami też rozbawia. Jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów, gdyż autorka zostawiła nas z nie dokończonymi wątkami , po prostu muszę wiedzieć co dalej, czy uda się odzyskać to co utracone, oraz czy Abi i Jacoba czeka wspólna, szczęśliwą przyszłość. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych tomów serii
Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2021-02-16, Ocena: 5, Przeczytałem,

Abigail to młoda, zdecydowana kobieta. Stawia pewne kroki, szczególnie jeśli chodzi o karierę zawodową. Mężczyźni jedzą jej z ręki, a jest komu jeść... Bowiem seksowna pani prezes Abigail ma pod sobą całą drużynę koszykarzy! Obraca się w luksusie, kusi, kokietuje, potrafi dopiąć swego... i uwielbia swoje wygodne życie. Sielanka kończy się w momencie, gdy wraz z przystojnym Jacobem powracają przykre wspomnienia i przeszłość, której nie da się wymazać. Demony minionych lat wracają, a świat jakby zwrócił się przeciwko niej. Czy silna kobieta stawi czoła przeszłości?
Królowa romansów ma dla nas konkretną dawkę emocji! "Zagrywka" to istna jazda bez trzymanki. Miałam okazję już poznać pióro autorki i wiem, że potrafi zaskoczyć.
Przed Wami zupełnie nowa seria! Tym razem wraz z Abigail wkroczymy w męski świat, w którym nasza bohaterka gra według własnych zasad.
Muszę przyznać, że najnowszą powieść Katarzyny Nowakowskiej pochłonęłam niemal jednym tchem. Losy Abi wciągnęły mnie od pierwszych stron i do końca czytałam z zapartym tchem. Silna kobieta w męskim świecie? Brzmi świetnie. A jeśli ta pewna siebie młoda dama ma przeszłość, o której nie chce pamiętać? Ma swoje słabości, które biorą górę? No właśnie, Abi nie jest taką "twardą sztuką" jaką stara się wciąż grać i za to ją polubiłam. Świetnie wykreowana bohaterka - kobieca, zabawna, z charakterem. Sam pomysł na fabułę uważam za bardzo udany. Wiele oczekiwałam i przyznam, że się nie zawiodłam.

Zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o nową serię Katarzyny Nowakowskiej. Droga Autorko to była gorrrrąca zagrywka! 😈
Nie mogę doczekać się dalszych losów Abigail.
Powieść miała premierę 27 stycznia.
Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Znak

Zagrywka jest dokładnie jak mecz koszykówki, pełna emocji i napierająca do ataku, by na końcu powrócić do strefy obrony!

Abigail to kobieta pełna sprzecznych emocji. Pewna siebie, zdolna i przede wszystkim uparta. Potrafi stawić czoła zgraji zawodników i ustawić ich do pionu, jednak wewnętrznie jest wrakiem.

Życie daje w kość, przeszłości nie da się cofnąć ani wymazać a Abi wie o tym doskonale. Codziennie boryka się z demonami z przeszłości, a los płata jej figla i stawia na swej drodze jednego z nich. Demona przeszłości, który nie odszedł, wyrył się na jej karcie historii.

On przybrał postać seksownego zawodnika NBA, który jak dawniej hipnotyzuje ją, sprawia, że serce bije szybciej, ale czy będzie możliwe, że stare rany zagoją się i Abi będzie w stanie wpuścić go do swego serca? A może przeszłość ją dopadnie i wchłonie w wir wspomnień? Zapraszam do książki po odpowiedzi.

Zagrywka zaskoczyła mnie. Spodziewałam się kolejnego romansu z zawodnikiem w tle, ale jakże się myliłam. Zaskoczyła mnie bardzo relacja czytelnik-bohater książki, czytając czułam, że znam główną bohaterkę i to dało dodatkowego plusa ocenie! Polecam!

Kiedy na rynku pojawiają się zapowiedzi, że Kasia wydaje nową powieść, jestem gotowa koczować pod księgarniami, żeby jak najszybciej dowiedzieć się co królowa romansu dla nas przygotowała. Uwielbiam jej powieści od dawien dawna, a dodatkowo jest to jednak z tych Autorek, które nigdy mnie nie zawiodły. Tym razem otrzymałam powieść z motywem sportowym i przyznaję się bez bicia, że to mój raptem drugi raz kiedy mam taką historię w swoich dłoniach.

Abigail to młoda kobieta, która podejmuje ryzyko i zdobywa chyba wszystko to co każdy z nas chciałby osiągnąć. Jest panią prezes klubu koszykarskiego, a dodatkowo niczego jej nie brakuje i doskonale wie co robić ze swoimi atutami. Mimo to jest twarda i nie sypia z kim popadnie, a tego chyba właśnie potrzeba było takiej bohaterce. Kiedy do drużyny dołącza boski Jacob, okazuje się, że nasi bohaterowie mają wspólną przeszłość, a jednak młody facet nie poznaje naszej Abigail. I tu rozpoczyna się jednak wielka przygoda, która dla mnie była świetną zabawą i motywem na spędzenie swojego wolnego czasu.

Bohaterowie są świetni – mimo że są piękni i młodzi mają jednak zwyczajne wnętrza. Chodź nie, źle to określiłam. Nie są idealni jakby to się wydawało. Mają swoje ludzkie odruchy i to właśnie sprawia, że można ich od ręki polubić. Sama Abigail jest naprawdę fajną babeczką, lubię ją od samego początku, mimo że trochę patrzyłam na nią przez pryzmat wieku i raczej jak na młodszą siostrę (?). Nie zmienia to jednak faktu, że podobało mi się jej nastawienie i postawa, że wszystko jest dla ludzi, ale żeby ją zdobyć trzeba czegoś więcej. Jednak to nie wszystko! Po drodze dowiadujemy się genezy zachowania i sposobu bycia naszej bohaterki co zdecydowanie dla mnie było świetną sprawą!

Całościowo nie mam nic do zarzucenia, Kasia jak zawsze uraczyła mnie rewelacyjną powieścią, która urywa się w takim momencie, że aż płakać się chce człowiekowi z powodu oczekiwania na kontynuację. Język Autorki jest przyjemny, lekki i czyta się go płynnie, a cała fabuła jest poprowadzona rozważnie i z zainteresowaniem. Jednym słowem: dla mnie bomba!

Avatar użytkownika - iwonamoroz
iwonamoroz
Przeczytane:2021-10-15, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Abigail Jefferson jest wiceprezesem znanego klubu sportowego NBA. To atrakcyjna i seksowna dziewczyna. Jest bardzo pewna siebie, uważam, że, wręcz zarozumiała i arogancka. Abigail stąpa twardo po ziemi i ma swoje zasady. Pomimo tego, że wzbudza pożądanie u mężczyzn nie chce iść z żadnym do łóżka. Wszystko zmienia się kiedy do drużyny dołącza jej były ukochany, który złamał jej serce. O dziwo Jacob jej nie poznaje. Abigail postanawia, że nie da się mu ponownie uwieść. Pomimo, że ukrywa się za maską szczęścia ma za sobą ciężkie przeżycia i sekrety.  Czy Jacob i Abi się pogodzą? Jak potoczy się ich relacja? Czy dziewczynie uda się przegonić duchy przeszłości?

Książka to erotyk, w którym nie brakuje pikantnych scen. Ukazuje, jak kobieta funkcjonuje w męskim świecie. Momentami jest zabawna. Jednak główna bohaterka niespecjalnie przypadła mi do gustu. Zresztą sama Abigail stwierdza, że nie ma przyjaciółek i nie zaprzyjaźniłaby się z żadną dziewczyną.

Na reszcie coś innego niż romans mafijny. Jest tak samo dobra i wciągająca jak inne książki tej autorki. Fajna, inna fabuła z motywem sportowym, dużo tajemnic i mocne sceny erotyczne. Super połączenie. Czekam na kolejną część

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2021-03-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 2021,

Abigail i Jacob znają się od młodzieńczych lat. Jednak jedna tragedia prowadzi do rozdzielenia ich dróg. Czy spotkanie po latach będzie dla nich przydatne? Czy będą potrafili sobie ponownie zaufać?

Abigail to prezes klubu koszykarskiego, a Jacob to gracz, który dołącza do jej drużyny. Tych dwoje ciągnie od początku do siebie, jednak przeszłość nie pozwala na dalsze kroki, gdyż ciągle daje się bohaterce we znaki. Natomiast Jacob na początku nie przypomina sobie Abigail, ale i tak go do niej ciągnie.

Nowa książka Katarzyny Nowakowskiej to lekki romans połączony z elementami erotyki. Autorka sięgnęła po temat sportu, a raczej gatunku sportu o którym mało kto pisze. Akcja dotyczy zarówno problemów życiowych, jak i problemów zawodowych. Gdy wszystko idzie ku dobrej drodze, nagle przed bohaterką pojawia się jeden element przeszłości, którym jest Jacob, a za kilka chwil pojawia się jej mąż, który budzi w niej strach i demony przeszłości.
Jak dla mnie książka jest ciekawa i całkiem inna niż poprzednie dzieła autorki. Książka jest intrygująca i działa na wyobraźnię czytelnika. Razem z bohaterką przeżywamy jej emocje, a przede wszystkim strach, żal i szczęście.
Moim zdaniem powyższa historia jest warta przeczytania, choć zakończenie pozostawia nas w wielkiej niewiadomie, przez co z niecierpliwością czeka się na kolejny tom.

Moja ocena: 8/10

Żądze
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Żądze

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają...

Femme fatale
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Femme fatale

Katarzyna Nowakowska jako K.N. Haner podbiła serca tysięcy Polek. Później wciągnęła je w zmysłowy, fascynujący świat Skandalu. Jej nowa powieść wbija w...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło