Zagubiona

Data wydania: 2019-05-15
ISBN: 978-83-951992-1-9
Dodał/a opinię: Karolina Radlak
Tom 2 cyklu Trylogia autorska

Są autorzy których książki jeszcze przed sięgnięciem po nie wiemy że będą piękne i długo nie będziemy mogli o nich zapomnieć, takim autorem jest dla mnie Katarzyna Michalak która z Weroniką wraca do nas na stronach "Zagubionej".
Kiedy policja zabiera Wiktora którego ktoś wrobił w kradzież samochodu, Weronikę próbuje zgwałcić Jan Zadra, policjant który uknuje sieć intryg między nią a jej ukochanym tak żeby nie mogli do siebie wrócić. Od tego okrucieństwa ratuje ją doktor Kochanowski dzięki któremu po wielu dniach życia w zamkniętym pokoju wstanie i postanowi o siebie zawalczyć i zostać dobrym weterynarzem. Na studiach poznaje swojego przyszłego męża Jeremiego Wiśniowskiego, wtedy będzie wydawał jej się ideałem ale dopiero po ślubie wyjdzie na jaw cała prawda o nim. Czy Weronice przeznaczone jest szczęśliwe zakończenie?
W tej książce jest wszystko łzy szczęścia i smutku, dobre i złe chwile, namiętność i rozpacz, miłość i rozczarowania, jedyne czego jestem pewna po przeczytaniu to to że nie da się od niej oderwać. Nie można zliczyć ile razu czytając krzyczałam do Weroniki "biegnij", "zrób to" chociaż wiedziałam że tym nie zmienię tej historii ale nie dało się inaczej, emocje brały górę.
Weronika jest biedną, zagubioną dziewczyną, szuka miłości, zrozumienia, chciałaby stworzyć taką rodzinę jakiej ona nigdy nie miała, niestety zamiast los ofiarować jej szczęście, ciągle rzuca kłody pod nogi. Przy odrobinie wsparcia Weronika i Wiktor mogliby być razem, niestety oboje byli tak w sobie zakochani że zmanipulowanie ich przez Zadrę było prościzną każde chciało dobra drugiego a to każdemu obiecał policjant, za plecami robiąc swoje. Pierwsza Miłość w tym przypadku jest tą jedyną, najpiękniejszą, po sam grób.
Nie wiem co będzie dalej i obawiam się że przy trzeciej części wyleje jeszcze więcej łez ale chciałabym żeby to wreszcie były łzy radości bo tym dwóm głównym postaciom wreszcie należy się szczęście.

Kup książkę Zagubiona

Zobacz opinie o książce Zagubiona
Czerwień jarzębin
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Czerwień jarzębin

Trzy przyjaciółki, trzech braci i zło, które nie odpuszcza… Leśną Polanę spowił mrok. Kiedy już wszystko wskazywało na to, że szczęście...

Marzycielka
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Marzycielka

Samotność… Jeżeli Ewie Kotowskiej wydawało się, że poznała jej smak, była w błędzie. Teraz dopiero, gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych...

Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska