Zakazana pokusa #dangerous game

„Z satysfakcją odwróciłem się do niego plecami i poszedłem w swoją stronę. Nie pozwolę wodzić się za nos. Niech wie, że ja też jestem zdolny do wszystkiego."

Tyler gwiazda szkolnej drużyny ma łatkę podrywacza i niebezpiecznego chłopca. Stałe związki nie są jego priorytetem, w głowie ma imprezy i zabawę. Bajkowy obraz psuje trener drużyny, który uwziął się na niego. Tyler nie spodziewa się, że nieświadomie zostanie uwikłany w intrygę mającą na celu wkurzenie Adamsa. Violet ma dość opiekuńczego ojca, chce w końcu być traktowana jak dorosła, a nie dziecko. Postanawia zrobić ojcu na złość i uwieść Tylera, wie, że ojciec nie przepada za nim. Czy to dobry pomysł? 🙈🤔

Nasi bohaterowie nieoczekiwanie łączą siły. Miał być czysty układ, zero uczuć. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli. Pojawiają się komplikacje, które nie ułatwiają zadania. 😅 Jakie? Trzeba samemu się przekonać. 😜

Z początku nie mogłam się wczuć w fabułę. Z każdą kolejną stroną było coraz lepiej. Pomógł mi w tym przyjemny i lekki styl pisania autorki. Nim się obejrzałam, a już byłam na końcu książki. Podobał mi się zamysł, aby rozdziały przedstawić z perspektywy Violet, jak i Tylera. Nie wyobrażam sobie już inaczej. Tak się przyzwyczaiłam do poznawania myśli kilku bohaterów. 😜

Podobała mi się również bezpośredniość naszej głównej bohaterki. Mówiła co, myślała, i nie owijała w bawełnę. Tej cechy charakteru zawsze zazdroszczę, gdyż sama nie umiem tak. 🤭

W książce poznajemy wiele pobocznych postaci. Szczególnie ciekawi mnie Cole, chciałabym się czegoś więcej o nim dowiedzieć. Mam nadzieję, że będzie osobna historia o nim. 😍

Ada scena związana z pewnym popołudniem i dzwoniącym telefonem była śmieszna i równie bardzo zawstydzająca. 😅 Nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji. 🙈

Dziękuję autorce za możliwość przeczytania książki przedpremierowo. 😍 Bawiłam się wybornie. I czekam na kolejne dzieła. 😁

Informacje dodatkowe o Zakazana pokusa #dangerous game:

Kup książkę Zakazana pokusa #dangerous game

Grzeszne pragnienie
AT. Michalak0
Okładka ksiązki - Grzeszne pragnienie

Drake Johns to rozgrywający drużyny futbolowej i bogaty playboy. Taki jest teraz, bo takim stworzyła go Elle, kiedy byli jeszcze parą. Bezlitośnie zniszczyła...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;