Zakazana pokusa #dangerous game

Violet Adams, prymuska, postanawia uwieść gwiazdę studenckiej drużyny futbolowej - Tylera MacKenzie. Dziewczyna chce w ten sposób zrobić na złość nadopiekuńczemu ojcu, który delikatnie mówiąc, nie przepada za Tylerem. Wszystko idzie zgodnie z planem, aż do momentu, gdy MacKenzie dowiaduje się, że dziewczyna jest córką trenera Adamsa.

Początkowo Tyler obawia się, że upojna noc z Violet może skutkować wyrzuceniem go z drużyny. Ona natomiast martwi się, że jej lekkomyślność zniszczy karierę chłopaka. Jednak z czasem kochankowie dochodzą do wniosku, że ich relacja może przynieść obopólne korzyści...

Przekonaj się, czy romans grzecznej dziewczynki i podrywacza ma szansę przerodzić się w coś więcej.

Informacje dodatkowe o Zakazana pokusa #dangerous game:

🔥"ZAKAZANA POKUSA"🔥

AUTOR: AT. Michalak-autorka

WYDAWNICTWO: LoveBook
PASCAL

"Tyler namieszał mi w głowie i sama nie wiedziałam, czy to był dobry pomysł. Przecież nawet na wojnie były ofiary nieuniknione. Tylko czy ja chciałam, by on był moją ofiarą? No właśnie, to pytanie było kluczowe i być może za późno je sobie zadałam."

Zakazana Pokusa to wciągająca historia z niebezpieczną grą uczuć, którą czyta się zaskakująco szybko, dzięki lekkiemu stylowi pisowni i ciekawie poprowadzonej fabule.
Dostajemy dynamicznie  poprowadzoną historię z wątkiem sportowym i układem, który miał być korzystny dla głównych bohaterów, jednak po drodze sprawy się komplikują.
Historia pełna emocji, trudnych wyborów, relacji między ludzkich i niesamowitych przyjaźni.
Dostajemy wątek nadopiekuńczość, który bywa trudny do zaakceptowania, gdy chce się popełniać własne błędy i na nich uczyć.
Autorka świetnie pokazała siłę przyjaźń Violet i Harmony. Również przyjaźni chłopaków była wyjątkowa i zawsze mogli na siebie polegać.
Sceny erotyczne rozpalają zmysły i dają pikanterii tej opowieści.

Co znajdziecie w tej książce:
- córka trenera i niegrzeczny gracz futbolu
-zakazane uczucie
-intrygi
-wątek sportowy
-studenckie imprezy
-udawany związek
-gorące sceny
-namiętność, pożądanie
-wiele emocji
-obsesyjna troska i nadopiekuńczość rodzica.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Violet i Tylera, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć, z czym się zmagają i co myślą.

Bohaterowie ciekawie wykreowani, charakterni i różnorodni.
Pomiędzy Violet a Tylerem czuć było to coś i jak na siebie działali. Latały iskry i chemia była dosłownie wyczuwalna. Obydwoje walczą o swoje szczęście pomimo przeciwności losu.
Bohaterzy drugoplanowi również świetnie wykreowani, uatrakcyjniają tę historię.
Polubiłam ich bardzo.

Co może się stać, gdy wzorowa uczennica, wpadnie na szalony pomysł i poderwie niegrzecznego chłopca, aby zrobić ojcu na  złość. Oj wiele, musicie się koniecznie przekonać.

Violet Adams to nietykalna córka trenera, który był wręcz chorobliwie nadopiekuńczy wobec niej.A ona chce zacząć żyć i cieszyć się młodością. Więc wpada na pomysł, aby zagrać na nosie swojemu ojcu i poderwać jednego z futbolistów Tylera MacKenziego. To właśnie on miał być jej celem. Jednak gdzieś po drodze sprawy się komplikują i  Tyler dowiaduje się, że dziewczyna,  z którą spędził, upojne chwile jest córką trenera Adamsa.
Tyler MacKenzie należ do drużyny futbolowej, z którą wiąże plany życiowe.
Chłopak zamknął się na miłość i nie bawi się w związki.
Teraz obawia się o swoją przyszłość, bo wie, że przez córkę trenera może przekreślić jego karierę. Jednak po przemyśleniu, Tyler i Violet przystają na układ, który ma im przynieść obopólne korzyści, tylko czy aby na pewno.

-Czy związek na niby przerodzi się w coś więcej?
-Czy Violet zostanie ze złamanym sercem?
-Czy zatracą granicę pomiędzy udawaniem a uczuciami?
-Czy ojciec dziewczyny opamiętania się i zrozumie swój błąd?

Polecam.

Dziękuję bardzo autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-04-23,

Violet to ukochana córeczka tatusia, chroniona aż do przesady przed wszelakim złem tego świata – w tym mężczyznami, imprezami, czyli tym czym rządzi się studenckie życie. Ponieważ wszystkie racjonalne argumenty odbijają ją się niczym groch od ściany, dziewczyna postanawia rozegrać obecną sytuację inaczej – uwieść i wykorzystać Tylera, znienawidzonego przez ojca zawodnika. Gdy chłopak dowiaduje się o wszystkim z początku ma obawy o swoją karierę a do Violet dociera, że jej wybryk może zaprzepaścić przyszłość chłopaka. Postanawiają jednak połączyć siły i zagrać na nosie nadopiekuńczemu ojcu a zarazem wymagającemu trenerowi. Układ ma być korzystny dla obojga, problem jedynie pojawi się, gdy w grę wejdą uczucia.

W gorący romans i ogniste sceny została wpleciona trauma i przeszłość bohaterów, z którymi oboje starają sobie radzić codziennie. Udawana relacja otwiera ich na nowe doznania nie tylko te łóżkowe, ale i emocjonalne. Oboje jednak nie zdają sobie ze swoich uczuć aż do momentu, gdy może być już za późno. Kreacja bohaterów jest świetna, zwłaszcza prze zestawieniu ich ze sobą. Tyler to imprezowicz i bawidamek, któremu nie w głowie związki na dłuższą metę a jedynie jednorazowe przygody. Tylko co się stanie, gdy chłopak zapragnie ponownie sięgnąć po zakazany owoc, jakim jest dla niego córka trenera? Trudna przeszłość sprawia, że pragnie czerpać z życia garściami a gra w futbol ma otworzyć mu drzwi do kariery. Violet to natomiast skromna dziewczyna, prymuska, która jednak miewa szalone pomysły. Pragnie jedynie poluzowania nieco rodzicielskiej smyczy. Jest bystra, zabawna i nie pozwoli sobie wejść na głowę. Jej relacja z Tylerem jest płomienna a wzajemne przyciąganie nie daje się poskromić.  Jednak oboje mają różne obawy co do tej relacji. Czy uda im się je pokonać?

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i z pewnością nie ostatnie. Książkę czyta się niezwykle szybko za sprawą przyjemnego stylu. Przeplecionej ze sobą narracji pierwszoosobowej prowadzonej z perspektywy głównych bohaterów, co akurat bardzo lubię, mogąc poznać spojrzenie i myśli postaci, w których historię się zatracam. To idealna pozycja na wieczór, zwłaszcza dla fanów wątku YA i gorących scen.

Lubię pióro autorki a książki mają specyficzny styl, który sprawia, że czyta się same. Książka zaciekawiła mnie opisem ale i okładka choć mało kiedy ona decyduje o tym, że sięgam po daną pozycję. Okładka przyciągnęła mnie innością. Zwykle na niej znajduje się jakaś para, kobieta lub mężczyzna a malo kiedy mamy coś innego. Ta wygląda kuszącą i bardzo fajnie odzwierciedla treść.

Violet to młoda studentka, która ma dość ojca. Straciła matkę i od tej pory ojciec staje się strasznie nadopiekuńczy. Dziewczyna ma tego dość, zwłaszcza że jest dorosła i chce żyć po swojemu. Dlatego wpada na pomysł, by dopiec ojcu. Do tego chce wykorzystać Tylera jednego z członków drużyny. Wybrała jego bo on i jej ojciec, który jest trenerem nie pałają do siebie sympatią. Początkowo wszystko układa się dobrze ona i Tyler łącza siły. Wszystko się zmienia gdy poznają się i odkrywają, że to, co o sobie myśleli nijak się ma do rzeczywistości.

Tyler to gwiazda drużyny. Ale ciężko pracuje na swoją pozycję, znosząc trenera, który jest wymagający, a już w stosunku do niego najbardziej. Ma też łatkę kobieciarza, który nie przepuści okazji. Po kłótni z bratem bliźniakiem wyprowadza się z ich wspólnego mieszkania. Na jednej z imprez poznaje Violet. Tylko że nie wie kim jest dziewczyna. Kiedy prawda wychodzi na jaw początkowo nie chce mieć z nią nic wspólnego. Kiedy proponuje jej układ nie ma pojęcia jak ten zmieni jego życie.

Książka ma bardzo dobrze dopracowaną fabułę. Historia ciekawa, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, choć jednocześnie można było się domyślić zakończenia. Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści i nieprzewidywalni do końca.  Historia jest ciekawa i dynamiczna z dość pikantnymi scenami. Relacja między dwójka głównych bohaterów jest pięknie opisana, bez zbędnych opisów i zamieszania. To, co zakazane kusi najbardziej. Violet i Tylor szybko przekonują się, że nie należy także igrać z uczuciami.

Książka utrzymana w stylu sportowcy i cała ta otoczka. Jest sporo studenckich imprez, popularności sportowców wśród dziewczyn. Oprócz tej całej otoczki mamy historię dwójki młodych ludzi, którzy mają marzenia. Piękna historia miłości, która potrafi nie tylko dodawać sił ale i ranić. Violet tak bardzo chciał dopiec ojcu, że zamiast z nim pogadać , wyjaśnić na spokojnie to ja trapi i boli wolała uwieść "znienawidzonego" przez ojca zawodnika. Tyler to młody człowiek, który się pogubił. Popełnił wiele błędów. Dopiero dzięki Violet stał się lepszym człowiekiem. Zrozumiał gdzie popełnił błąd i starał się wszystko naprawić. Nie tylko jeśli chodzi o jego relacje z Violet ale także kumplami z drużyny, trenerem a na końcu z bratem i jego dziewczyna. Bardzo podobała mi się jego przemiana. Violet tez się zmieniala ale nie była to aż taka zmiana zauważalna.

Zakończenie zaskakujące chociaż jednocześnie przewidywalne. W książce pojawia się kilka wątków, które chętnie bym przeczytała w osobnej historii. Zakończenie jest nie do końca zamknięte, pozwala na dwa rozwiązania. Jednym jest definitywny koniec historii, drugim  istnieje możliwość kontynuacji i poznania dalszych losów tej dwójki. Oba rozwiązania zadowoliłyby czytelnika. Polecam

Avatar użytkownika - zaczytana_optymi
zaczytana_optymi
Przeczytane:2023-04-02,

Tytuł: "Zakazana pokusa"
Autor: AT.Michalak
Data premiery: 08.03.2023r.
Wydawnictwo: Pascal

Pamiętacie swoją pierwszą książkę recenzencką?😁
Ja miałam równocześnie dwie. I jedna z nich to był debiut @at.
Od tamtej pory przeczytałam wszystkie jej książki!
Bardzo lubię pióro autorki🔥
Chociaż jej bohaterowie są niegrzeczni to lubię zatapiać się w tych historiach... rozgrzewają serca i... powodują, że rumieńce z policzków nie chcą znikać🥰
Grzeczna dziewczynka i podrywacz? 🔥
Violet i Tyler.
Tego Pana to ja pamiętam!
"Zakazana namiętność". Dwóch bliźniaków na okładce i jedna panna.
Tym razem to Tyler grał pierwsze skrzypce.
Polubiłam go.
Mimo tego, że był momentami nie do zniesienia to takich bohaterów lubię i zawsze im kibicuje.
Jak było tym razem?
Czy dobrze trzymałam kciuki?
Violet ma dosyć tego, że ojciec wiecznie traktuje ją jak małą dziewczynkę. Po śmierci mamy przelał na córkę całą swoją miłość. Ta zaś chce mu dogryźć. Postanawia, że prześpi się z jego najlepszym, a zarazem najbardziej wkurzajacym zawodnikiem - Tylerem.
Udało jej się go uwiezc. Zresztą... Ona też wpadła mu w oko i po prostu chciał ją zaliczyć...
Kiedy prawda wychodzi na jaw robi się gorąco, aczkolwiek oboje szybko dochodzą do wniosku że intryga Violet może być im obojgu na rękę...
Postanowili udawać parę.
Seks też miał być tylko, żeby poudawać...
Ale czy uczucia można okłamać?
Czy Tyler, który nie wierzy w miłość da szansę temu co dzieje się wokół niego?
Mnie się podobało!
Jestem zadowolona z obrotu spraw, jakie wydarzyly się w tej historii 😁
I tak się zastanawiam...
Czy będzie kontynuacja?
Bo ten koniec jest tajemniczy i...jakby otwarty 🫶
Droga autorko uchyl mi proszę tajemnicy... Czy będzie coś więcej? 🤭😁
Polecam!
Świetna książka.
Spędziłam z nią miło czas ❤️

„Przez moje ciało przebiegł dreszcz podniecenia na samą myśl o trójkącie. Jeśli jeden mężczyzna mógł mnie wznieść na wyżyny rozkoszy, to jak mogłabym się poczuć przy dwóch. To było na prawdę kuszące”

Kłamstwo, niewinna zabawa i chęć utarcia nosa nadopiekuńczemu ojcu oraz ciąg nieprzewidzianych zdarzeń i wszystkie początkowe założenia i plany zostają pokrzyżowane przez nieproszonych gości, jakimi są rodzące się uczucia.
Gwiazda footballowej drużyny i córeczka trenera. Przecież z tego nic dobrego nie wyjdzie. A na pewno należy spodziewać się chociaż jednego złamanego serce.
Ale czy na pewno?
Czy jakikolwiek układ, w którym jedną z głównych ról gra nieziemski seks, ma szansę potrwać dłużej?
W tej sytuacji nic nie jest pewne, a na odkrycie wszystkich skrywanych kart, z reguły takich związków, może być za późno.

Pożądanie, nienawiść, zabawa, atencja, nieproszone uczucia i mamy na prawdę świetną historię.
Zarówno Violet jak Tyler, to bardzo wyraziści bohaterowie. Wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgać. Ich podobne temperamenty i mocne charaktery, powodują ostre starcia, w tej bądź co bądź niecodziennej relacji.
No, a te ich najbardziej gorące zabawy, mogą niejednego czytelnika przyprawić o rumieńce. Autorka doskonale potrafi zobrazować to co rodzi się między nimi, a jej szalenie niegrzeczny i pikantny styl, powoduje wyjątkowość tej historii. Nie brakuje tu też tych ostrzejszych momentów, a także takich mocno emocjonalnych.
Trudne wybory.
Trudne relacje.
I bardzo trudne decyzje.
A w tym wszystkim dwoje bardzo fajnych bohaterów, którzy zawsze, ale to zawsze mogą liczyć na przyjaciół, których wątek , aż się prosi o rozwinięcie.

No cóż, teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejny tom serii #dangerousgame.

Gorąco polecam!!!

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-03-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Z satysfakcją odwróciłem się do niego plecami i poszedłem w swoją stronę. Nie pozwolę wodzić się za nos. Niech wie, że ja też jestem zdolny do wszystkiego."

Tyler gwiazda szkolnej drużyny ma łatkę podrywacza i niebezpiecznego chłopca. Stałe związki nie są jego priorytetem, w głowie ma imprezy i zabawę. Bajkowy obraz psuje trener drużyny, który uwziął się na niego. Tyler nie spodziewa się, że nieświadomie zostanie uwikłany w intrygę mającą na celu wkurzenie Adamsa. Violet ma dość opiekuńczego ojca, chce w końcu być traktowana jak dorosła, a nie dziecko. Postanawia zrobić ojcu na złość i uwieść Tylera, wie, że ojciec nie przepada za nim. Czy to dobry pomysł? 🙈🤔

Nasi bohaterowie nieoczekiwanie łączą siły. Miał być czysty układ, zero uczuć. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli. Pojawiają się komplikacje, które nie ułatwiają zadania. 😅 Jakie? Trzeba samemu się przekonać. 😜

Z początku nie mogłam się wczuć w fabułę. Z każdą kolejną stroną było coraz lepiej. Pomógł mi w tym przyjemny i lekki styl pisania autorki. Nim się obejrzałam, a już byłam na końcu książki. Podobał mi się zamysł, aby rozdziały przedstawić z perspektywy Violet, jak i Tylera. Nie wyobrażam sobie już inaczej. Tak się przyzwyczaiłam do poznawania myśli kilku bohaterów. 😜

Podobała mi się również bezpośredniość naszej głównej bohaterki. Mówiła co, myślała, i nie owijała w bawełnę. Tej cechy charakteru zawsze zazdroszczę, gdyż sama nie umiem tak. 🤭

W książce poznajemy wiele pobocznych postaci. Szczególnie ciekawi mnie Cole, chciałabym się czegoś więcej o nim dowiedzieć. Mam nadzieję, że będzie osobna historia o nim. 😍

Ada scena związana z pewnym popołudniem i dzwoniącym telefonem była śmieszna i równie bardzo zawstydzająca. 😅 Nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji. 🙈

Dziękuję autorce za możliwość przeczytania książki przedpremierowo. 😍 Bawiłam się wybornie. I czekam na kolejne dzieła. 😁

Grzeszne pragnienie
AT. Michalak0
Okładka ksiązki - Grzeszne pragnienie

Drake Johns to rozgrywający drużyny futbolowej i bogaty playboy. Taki jest teraz, bo takim stworzyła go Elle, kiedy byli jeszcze parą. Bezlitośnie zniszczyła...