Zakazana pokusa #dangerous game

🔥"ZAKAZANA POKUSA"🔥

AUTOR: AT. Michalak-autorka

WYDAWNICTWO: LoveBook
PASCAL

"Tyler namieszał mi w głowie i sama nie wiedziałam, czy to był dobry pomysł. Przecież nawet na wojnie były ofiary nieuniknione. Tylko czy ja chciałam, by on był moją ofiarą? No właśnie, to pytanie było kluczowe i być może za późno je sobie zadałam."

Zakazana Pokusa to wciągająca historia z niebezpieczną grą uczuć, którą czyta się zaskakująco szybko, dzięki lekkiemu stylowi pisowni i ciekawie poprowadzonej fabule.
Dostajemy dynamicznie  poprowadzoną historię z wątkiem sportowym i układem, który miał być korzystny dla głównych bohaterów, jednak po drodze sprawy się komplikują.
Historia pełna emocji, trudnych wyborów, relacji między ludzkich i niesamowitych przyjaźni.
Dostajemy wątek nadopiekuńczość, który bywa trudny do zaakceptowania, gdy chce się popełniać własne błędy i na nich uczyć.
Autorka świetnie pokazała siłę przyjaźń Violet i Harmony. Również przyjaźni chłopaków była wyjątkowa i zawsze mogli na siebie polegać.
Sceny erotyczne rozpalają zmysły i dają pikanterii tej opowieści.

Co znajdziecie w tej książce:
- córka trenera i niegrzeczny gracz futbolu
-zakazane uczucie
-intrygi
-wątek sportowy
-studenckie imprezy
-udawany związek
-gorące sceny
-namiętność, pożądanie
-wiele emocji
-obsesyjna troska i nadopiekuńczość rodzica.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Violet i Tylera, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć, z czym się zmagają i co myślą.

Bohaterowie ciekawie wykreowani, charakterni i różnorodni.
Pomiędzy Violet a Tylerem czuć było to coś i jak na siebie działali. Latały iskry i chemia była dosłownie wyczuwalna. Obydwoje walczą o swoje szczęście pomimo przeciwności losu.
Bohaterzy drugoplanowi również świetnie wykreowani, uatrakcyjniają tę historię.
Polubiłam ich bardzo.

Co może się stać, gdy wzorowa uczennica, wpadnie na szalony pomysł i poderwie niegrzecznego chłopca, aby zrobić ojcu na  złość. Oj wiele, musicie się koniecznie przekonać.

Violet Adams to nietykalna córka trenera, który był wręcz chorobliwie nadopiekuńczy wobec niej.A ona chce zacząć żyć i cieszyć się młodością. Więc wpada na pomysł, aby zagrać na nosie swojemu ojcu i poderwać jednego z futbolistów Tylera MacKenziego. To właśnie on miał być jej celem. Jednak gdzieś po drodze sprawy się komplikują i  Tyler dowiaduje się, że dziewczyna,  z którą spędził, upojne chwile jest córką trenera Adamsa.
Tyler MacKenzie należ do drużyny futbolowej, z którą wiąże plany życiowe.
Chłopak zamknął się na miłość i nie bawi się w związki.
Teraz obawia się o swoją przyszłość, bo wie, że przez córkę trenera może przekreślić jego karierę. Jednak po przemyśleniu, Tyler i Violet przystają na układ, który ma im przynieść obopólne korzyści, tylko czy aby na pewno.

-Czy związek na niby przerodzi się w coś więcej?
-Czy Violet zostanie ze złamanym sercem?
-Czy zatracą granicę pomiędzy udawaniem a uczuciami?
-Czy ojciec dziewczyny opamiętania się i zrozumie swój błąd?

Polecam.

Dziękuję bardzo autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Zakazana pokusa #dangerous game:

Kup książkę Zakazana pokusa #dangerous game

Grzeszne pragnienie
AT. Michalak0
Okładka ksiązki - Grzeszne pragnienie

Drake Johns to rozgrywający drużyny futbolowej i bogaty playboy. Taki jest teraz, bo takim stworzyła go Elle, kiedy byli jeszcze parą. Bezlitośnie zniszczyła...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska