Zakazana pokusa #dangerous game

Violet to ukochana córeczka tatusia, chroniona aż do przesady przed wszelakim złem tego świata – w tym mężczyznami, imprezami, czyli tym czym rządzi się studenckie życie. Ponieważ wszystkie racjonalne argumenty odbijają ją się niczym groch od ściany, dziewczyna postanawia rozegrać obecną sytuację inaczej – uwieść i wykorzystać Tylera, znienawidzonego przez ojca zawodnika. Gdy chłopak dowiaduje się o wszystkim z początku ma obawy o swoją karierę a do Violet dociera, że jej wybryk może zaprzepaścić przyszłość chłopaka. Postanawiają jednak połączyć siły i zagrać na nosie nadopiekuńczemu ojcu a zarazem wymagającemu trenerowi. Układ ma być korzystny dla obojga, problem jedynie pojawi się, gdy w grę wejdą uczucia.

W gorący romans i ogniste sceny została wpleciona trauma i przeszłość bohaterów, z którymi oboje starają sobie radzić codziennie. Udawana relacja otwiera ich na nowe doznania nie tylko te łóżkowe, ale i emocjonalne. Oboje jednak nie zdają sobie ze swoich uczuć aż do momentu, gdy może być już za późno. Kreacja bohaterów jest świetna, zwłaszcza prze zestawieniu ich ze sobą. Tyler to imprezowicz i bawidamek, któremu nie w głowie związki na dłuższą metę a jedynie jednorazowe przygody. Tylko co się stanie, gdy chłopak zapragnie ponownie sięgnąć po zakazany owoc, jakim jest dla niego córka trenera? Trudna przeszłość sprawia, że pragnie czerpać z życia garściami a gra w futbol ma otworzyć mu drzwi do kariery. Violet to natomiast skromna dziewczyna, prymuska, która jednak miewa szalone pomysły. Pragnie jedynie poluzowania nieco rodzicielskiej smyczy. Jest bystra, zabawna i nie pozwoli sobie wejść na głowę. Jej relacja z Tylerem jest płomienna a wzajemne przyciąganie nie daje się poskromić.  Jednak oboje mają różne obawy co do tej relacji. Czy uda im się je pokonać?

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i z pewnością nie ostatnie. Książkę czyta się niezwykle szybko za sprawą przyjemnego stylu. Przeplecionej ze sobą narracji pierwszoosobowej prowadzonej z perspektywy głównych bohaterów, co akurat bardzo lubię, mogąc poznać spojrzenie i myśli postaci, w których historię się zatracam. To idealna pozycja na wieczór, zwłaszcza dla fanów wątku YA i gorących scen.

Informacje dodatkowe o Zakazana pokusa #dangerous game:

Kup książkę Zakazana pokusa #dangerous game

Grzeszne pragnienie
AT. Michalak0
Okładka ksiązki - Grzeszne pragnienie

Drake Johns to rozgrywający drużyny futbolowej i bogaty playboy. Taki jest teraz, bo takim stworzyła go Elle, kiedy byli jeszcze parą. Bezlitośnie zniszczyła...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;