Zamilknij na zawsze

Przychodzę do Was z książką o, której zrobiło się dosyć głośno.
Jest to thriller z wątkiem kryminalnym. Dodałabym tu jeszcze troszkę romansu i sensacji. Taki mix gatunkowy w dobrym wydaniu.
💥💥
Dochodzi do wypadku samochodowego w wyniku którego przeżywa tylko jedna osoba Liz Amberson. Niestety niczego nie jest w stanie sobie przypomnieć z tamtego zdarzenia. Jedyne co czuje to strach o swoje życie.
W wypadku zginęła między innymi siedemnastoletnia siostra znanego autora kryminałów Jacka Folley,który nie może zrozumieć tego co się stało.
Liz i Jack łączą siły i prowadzą swoje prywatne śledztwo. Okazuje się, że rodzina potrafi skrywać wiele tajemnic,a bliskie nam osoby zrobią wszystko, żeby ratować rodzinę.
Książka należy do grubasków i tak naprawdę są tu prowadzone dwa wątki. Chcemy dociec do prawdy dotyczącej wypadku i wszystkich tajemnic z nim związanych. Z drugiej strony mamy rozwijające się uczucie.
Jak dla mnie książka zawiera dużo zbędnych opisów, które niczego nie wnoszą. Dla mnie jest to minus dla kogoś innego może być na plus.
Miałam wrażenie, że powaga sytuacji czyli śmierć tyłu osób zeszła na dalszy plan, a rodzące uczucie wybiło przed szeregi.
Styl pisania i język autorki jest przystępny, łatwy w odbiorze. Mimo pokaźnych rozmiarów książkę czyta się szybko.
Godna polecenia

Informacje dodatkowe o Zamilknij na zawsze:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-16
Tytuł oryginału: Dying to Tell
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Zamilknij na zawsze

Kup książkę Zamilknij na zawsze