Zapłacisz mi za to

Co środę powraca strach... Co środę przesladowca ma nowy pomysł na uprzykrzenie życia. Tylko dlaczego wybrał właśnie Alice?

Alice uwielbia pisać artykuły i świetnie czuje się w swojej pracy. Niespodziewanie odbiera telefon, który odmienia jej życie. Jej ciało ogarnia strach. Choć nie chce się jemu poddać to postanawia być twarda.
Sprawa trafia na policję, jednak gdy śledztwo praktycznie nie rusza z miejsca w sprawę zostaje wciągnięty detektyw Matthew. Nikt nie wie czy psychopata to ktoś z otoczenia Alice czy to stara sprawa z przeszłości...

Ja nieczęsto sięgam po thrillery, ale od czasu do czasu mam potrzebę pogłówkować i zmienić książkowy klimat.

Jakie były moje odczucia?
Przede wszystkim dla mnie zawsze na plus są książki, w których nie wylewa się krew i jest mnóstwo potwornych opisów. Zdecydowanie wolę thrillery psychologiczne i przyglądanie się afektom i dysfunkcjom psychopatów. I tutaj to wszystko było.

Czytałam z zaciekawieniem i sprawnie przechodziłam z rozdziału w rozdział. Wiele wątków namieszało mi w głowie i już sama nie wiedziałam czego można się spodziewać na zakończenie.

Czy je odgadłam?
Nie. Podejrzewałam kilku sprawców całego zamieszania, rozwiązań widziałam kilka jednak autorka doskonale potrafi wywieźć w pole.

Jak dla mnie bardzo interesująca książka i z chęcią Wam polecam.

Informacje dodatkowe o Zapłacisz mi za to:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2021-04-14
Tytuł oryginału: Monika Nowak
Tłumaczenie: I Will Make You Pay
Dodał/a opinię: Ksebardo

Tagi: Stalker stalking pedofil prywatny detektyw dziennikarka wielka brytania

Zobacz opinie o książce Zapłacisz mi za to

Kup książkę Zapłacisz mi za to

Obserwuję cię
Teresa Driscoll0
Okładka ksiązki - Obserwuję cię

Kiedy Ella Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego, dopóki...