Zaplątani

"Zaplątani", to książka, która zaczęła się spokojnie i na samym początku sprawiała, iż miałam mieszane uczucia. Podejście głównej bohaterki do życia strasznie mnie irytowało, była pustą lalą, którą na wszystko stać. Nie przejmowała się innymi, była egoistyczna, uważała, że jest pępkiem świata i może wszystko. Później w końcu zaczęła dostrzegać swoje błędy i wtedy ja zaczęłam postrzegać ją inaczej. Zapomniałam o tym, co było wcześniej i dałam porwać się historii. Historii, która była piękna i tak bardzo mi potrzebna.

Z książką Autorstwa Izy Maciejewskiej spędziłam cudowny czas. Jej pióro koiło moje myśli, pozwalało na dobre zatracić się w fabule, która z czasem zaczynała się rozkręcać. W pewnym momencie byłam tak nią zaabsorbowana, iż nie myślałam o niczym innym, tylko o tym, by jak najszybciej dowiedzieć się, jak potoczą się losy bohaterów. To, co tam się działo, totalnie mnie zaskoczyło! Uwielbiam takie pokręcone historie, gdzie wszystko nie jest do końca jasne, a wraz z kolejnymi rozdziałami miesza się jeszcze bardziej, by na samym końcu zrzucić na nas bombę. Autorce zdecydowanie udało się mnie zaciekawić i utrzymywać ten stan do samego końca. Historia, którą wykreowała, podobała mi się ogromnie, sprawiła, iż po skończeniu jej, ja chciałam jeszcze więcej. Teraz z wielką niecierpliwością będę czekać na kolejny tom, gdyż ten nie zaspokoił mojego czytelniczego serca.

Historia bohaterów sprawiała, że uśmiech nie schodził mi z twarzy, kilkukrotnie złapałam się na tym, iż wybuchałam donośnym śmiechem. Były również takie momenty, gdy łzy spływały mi po twarzy i nie byłam w stanie ich zatrzymać. Oj tak, ta książka zdecydowanie była bardzo emocjonalna, co daje jej ogromnego plusa. Autorka pisząc tę historię, chciała nam pokazać, jak to czasami życie może się wywrócić o 180 stopni. Pokazać, że powinniśmy mieć na uwadze dobro innych, a nie tylko swoje, nie krzywdzić ludzi, a starać się pomóc. Ukazuje nam, jak ważne jest przebaczenie i, że bez niego nie ruszymy dalej, tak jak stało się to w przypadku jednej z bohaterek. Dobra historia to taka, z której emocje aż się wylewają, ale również uczy nas o życiu, o takich codziennych sprawach, o których czasami zapominamy. Autorce zdecydowanie udało się połączyć te dwie rzeczy, dzięki czemu jestem pewna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Ja znalazłam i jedno i drugie, co sobie bardzo cenię. W historii bohaterów odnalazłam swój spokój, swój azyl i ciężko mi będzie czekać na kolejny tom, gdyż najchętniej sięgnęłabym po niego od razu. Co mogę więcej powiedzieć? To to, iż na pewno wrócę do pióra Autorki, które mnie zaskoczyło i wywołało całą masę emocji.

Dziękuję serdecznie Autorce za tak cudowną podróż, którą przeżyłam z bohaterami! Polecam gorąco!

Informacje dodatkowe o Zaplątani:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-09-20
Dodał/a opinię: Patrycja Obycz

Tagi: romans literatura kobieca; literatura obyczajowa; kryminał sensacja romans erotyk kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Zaplątani

Kup książkę Zaplątani

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...