Zapomniany. W matni strachu

Tom 2 cyklu Zapomniany

Strach. Każdy z nas zna to uczucie...
A do Patryka, ale szczególnie do Diany wróci ono ze zdwojoną siłą w momencie gdy odkryje kłamstwo ukochanego. Czy będzie w stanie mu wybaczyć? Czy razem stawią czoła niebezpieczeństwu, które się zbliża?

Tymczasem Jędrek ma jeden cel. Chce być wolny. Nie chce się wiecznie ukrywać, ale bez pomocy osób trzecich wie, że może mu się to nie udać.
Wprowadza w życie plan , który ma mu otworzyć bramę ku wolności. Tą bramą ma być Patryk ... , którego celem jest tylko jedno. Musi na zawsze wyeliminować dawnego przyjaciela.

Który wygra? Czy pojawienie się Hani pokrzyżuje im plany? Co zrobi dziewczyna? Stanie przy dawnym ukochanym czy może miłość do brata będzie silniejsza? A Diana? Jaka będzie jej rola w tym wszystkim?

Nie jest tajemnicą, że uwielbiam pióro Bednarka. Nie jest też tajemnicą, że czekałam z niecierpliwością na dalsze losy bohaterów. Byłam ciekawa czym tym razem nas poczęstuje. Czy zaspokoił mój apetyt? Owszem ☺. Czy mi się podobało? Podobało ☺ . Czy będę tęsknić za bohaterami? Będę. Tym bardziej, że końcówka bardzo, ale to bardzo mnie zaintrygowała... Bo czyżby jedna z bohaterek miała rację 🤭?

Informacje dodatkowe o Zapomniany. W matni strachu:

Zobacz opinie o książce Zapomniany. W matni strachu

Kup książkę Zapomniany. W matni strachu

Spowiedź diabła (tom 3)
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Spowiedź diabła (tom 3)

Jestem diabłem. Sam tak stwierdzisz, gdy dowiesz się, co zrobiłem. Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z dobrego i bogatego domu, zostaje oskarżona...

Zapomniany
Adrian Bednarek0
Okładka ksiązki - Zapomniany

Rok 2005. Patryk i Jędrek to dwóch osiemnastoletnich kumpli, którzy w wolne dni podróżują po Polsce i podają się za poszukiwaczy talentów z branży rozrywkowej...