Zasiej w sobie ziarno możliwości

"Zasiej w sobie ziarno możliwości" to książka o tematyce biograficzno-poradnikowej. Napisał ją przemiły człowiek - Witold Pańczyszyn

Witek jest osobą, która od lat zmaga się z rzadką chorobą genetyczną - miopatią nonaki. Autor na własnym przykładzie pokazuje jak żyć i czerpać z tego życia garściami pomimo przeciwności losu.

Książka podzielona na trzy wartościowe, budujące części. Dowiesz się z nich, np. o budowaniu wytrwałości i cierpliwości, o strachu, o szczęściu - by go nie szukać, a cieszyć się każdą chwilą.

Jest to bardzo dobra, wartościowa lektura, którą polecić mogę każdemu. Czyta się ją jednym tchem, a treści które przekazuje są tak dobre, jakby mówił do Ciebie przyjaciel.

Witek jest doskonałym przykładem człowieka, który nie odpuszcza, który walczy o siebie pomimo trudności. Dla mnie - wzór do naśladowania. Skoro on może - my również możemy zasiać w sobie ziarno możliwości i zmienić swoje życie na lepsze.

Informacje dodatkowe o Zasiej w sobie ziarno możliwości:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-20
Kategoria: Poradniki
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: alice1992

Tagi: samorozwój coaching rozwój osobisty punkt widzenia

Zobacz opinie o książce Zasiej w sobie ziarno możliwości

Kup książkę Zasiej w sobie ziarno możliwości

Zmieniając siebie zmieniasz świat
Witold Pańczyszyn0
Okładka ksiązki - Zmieniając siebie  zmieniasz świat

Każdy rozdział książki jest podzielony na dwie części, które są ze sobą połączone, stanowiąc zaplanowane uzupełnienie i pewną spójność. Pierwsza...