Zaufaj mi

Kochani czytacie recenzje przed zakupem książki? Czy wpływają one na wasz wybór?

😈😈😈

,,Znali go wszyscy, podziwiali go wszyscy, ale dla mnie od zawsze był inny niż dla wszystkich”.

„Zaufaj mi” jest to książka autorstwa Sofii Henderson, którą niektórzy czytelnicy Wattpada znają pod pseudonimem Skokomanka.

😈Dla mnie to było, pierwsze zetkniecie z piórem autorki. Do sięgnięcia po tę książkę nakłonił mnie rewelacyjny opis fabuły jak i sama okładka. Muszę przyznać, że tak graficzna ilustracja bardzo do mnie przemawia. Cudo🥰.

😈Przyznam także, że nieźle nakręciłam się na tę książkę. Myślałam, że będzie to kolejny pełen emocji romans. Ostatecznie jednak się rozczarowałam.

😈Sama książka nie jest zła. Dość lekka, nieskomplikowana i szybko się ją czyta.

😈Dotychczas przeczytałam multum opowiadań internetowych. Takich na naprawdę zróżnicowanych poziomach i przyznam, że ta historia pod względem składniowym i logistycznym jest na dość dobrym poziomie. Wciąż jednak czuć, że to opowiadanie internetowe.

😈Zacznijmy od tego, że wszystko dzieje się bardzo szybko⚡️.

😈Akcja pozbawiona jest zwrotów akcji i bardzo przewidywalna.

😈Główna bohaterka okazuje się dość naiwna i momentami wkurzająca. Bohater zaś po poznaniu bohaterki zmienia się radykalnie i staje się takim trochę ciepłym kluskiem🥟🥲.

😈Miało być spicy🌶🌶, a okazało się very sweet🍬🍭. Co mogłoby nie być złe gdybym miała ciut inne nastawienie.

😈Schemat goni schemat. Nic mnie w tej historii nie zaskoczyło.

😈Mimo tego wszystko jeszcze raz podkreślę, że nie jest to zła pozycja. Wiem, że może osoby, które nie przeczytały, tyle romansów co ja będą nieco bardziej zachwycone. Ja po prostu mam zbyt dużo porównań, by uznać tę pozycję za wybitną.

😈Była, przyjemna owszem jednak mnie nie zachwyciła🙈. Nie będę jednak nikogo zniechęcać do lektury. Wręcz przeciwnie zachęcam, do tego byście wyrobili sobie własną opinię. Myślę, że znajdzie się dość spora liczba czytelników, których ta książka zachwyci💜.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: za_czytamm

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi