Zaufaj mi

Woww…po przeczytaniu całej historii nie dziwnie się,ze stała się hitem Wattpada.Jest to lektura,która porwała mnie od początku,bo sam prolog wzbudza wiele emocji.Później jest tylko lepiej.Jestem nią pozytywnie zaskoczona i poruszona,ponieważ autorka wzbogaciła historie o wiele istotnych tematów.
Problemów rodzinnych,lęków przeszłości,poczucia samotności,odrzucenia…to tylko niewielka część o której przeczytacie.

Sam fakt posiadania olbrzymiej ilości pieniędzy i możliwość zakupu wszystkiego co można kupić zachwycało.Niestety w czasie gonitwy za sukcesami czasem się zatracamy powodując,że nie można mieć prawdziwych przyjaciół.Każdy patrzy tylko na korzyści z tym związane.Nawet najbliżsi z rodziny się do tego zaliczają.W tej powieści właśnie tak jest!!Niemal każdy żeruje na majątku Ethana i jego pieniądzach…
Odkrywamy skrywany sekret Meghan.Dopiero poznanie Ethana i zaufanie mu spowodowało,że po zaznanej krzywdzie potrafiła się otworzyć wyjawiajac swoją tajemnice.

Zapewne intryguje Was tytuł książki?Mnie bardzo.Dopiero poznanie szczegółów z życia bohaterów,ich zachowania wyjaśniło co oznacza dokładnie tytuł.Jest on w pełni trafiony do treści i lękach z którymi mierzą się bohaterowie.

Do samego końca postać Meghan potrafi zaskoczyć.Pokazuje,że warto walczyć o siebie i rozwijać się zawodowo.

Gorąco polecam wam poznanie współczesnej wersji Kopciuszka rozwiniętego o problemy codziennego życia

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi