Zaufaj mi

"Zaufaj mi" Sophi Henderson moim zdaniem to dobra powieść młodzieżowa.

Długo zastanawiałam się nad recenzją tej książki. Bo jeśli chodzi o moje odczucia, to strasznie męczyłam się przy czytaniu tej powieści. Bohaterowie nie mieli w sobie nic oryginalnego. Fabuła książki, też niczym mnie nie zaskoczyła, ani nie była jakoś rewelacyjnie wymyślona. Książka, którą można przeczytać szybko i tak samo szybko o niej zapomnieć. To są właśnie moje odczucia.

Ale z drugiej strony gdybym miała ją polecić nastolatce, która chciałaby zacząć swoją przygodę z romansem. To jak najbardziej polecam. Ta historia dla niej była by lekka i przyjemna. Nie ma tam opisów szczegółowych, namiętnych scen. Akcja raczej kręci się wokół bogactwa głównego bohatera. Jak i podróżach oraz relacjach między rodziną.

Pamiętajcie, że to są tylko moje odczucia co do tej książki. Ja liczyłam na coś z efektem "wow" a dostałam przeciętną historię. Ale nie odradzam tej powieści, bo zarówno osoba dorosła czy nastolatka, która lubi takie lekkie powieści z pewnością miło spędzi czas.

Chciałam również młodej autorce pogratulować debiutu. Z chęcią sięgnę po inne dzieła pisarki sprawdzić w jakim kierunku będzie rozwijał się jej talent.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi