Zaufaj mi

„Nie potrafiłam opisać tego, co czułam. Przerażenie, ciekawość, szczęście? Wszystkie te emocje we mnie buzowały, a ja za wszelką cenę starałam się je stłumić.”

Meghan dzieli czas pomiędzy studiami medycznymi a pracą w restauracji. Swoje małe mieszkanko dzieli z przyjaciółką Bellą. Pewnego dnia dowiaduje się, że może zostać bez pracy. Ethan Hudson najbogatszy człowiek w mieście ma w planach bowiem zakup knajpki i całkowitą jej zmianę. Spotkanie dwójki ludzi jest początkiem czegoś większego. Czy osoby z dwóch różnych światów stworzą udany związek? Uda im się pokonać wszelkie różnice?

Kojarzycie historię o Kopciuszku? Zapewne każdy z Was spotkał się z tym klasykiem. A więc tu mamy współczesną wersję kultowej bajki. On bajecznie bogaty, zakochuje się od pierwszego wejrzenia w biednej dziewczynie poturbowanej przez życie. Czy jak w przypadku bajki spotka ich happy end?

Ethan dorobił się wielu zer na koncie, ma wszytko co tylko sobie zażyczy. Brakuje mu jednak miłości w życiu. Wszystko zmienia się za sprawą przypadkowego spotkania Meghan. Para od razu zakochuje się w sobie, wszystko dzieje się bardzo szybko. Zakochany mężczyzna zgadza się na wszystko i obsypuje ukochaną prezentami. Ona niby się opiera, ale jakoś niespecjalnie. Irytowało mnie trochę takie zachowanie naszej bohaterki.

Książkę przeczytałam w jeden wieczór, nie była jakaś wybitnie wymagająca. Prosta i przewidywalna historia, która nie zaskoczyła mnie żadnymi niespodziewanymi zwrotami akcji. Okazuje się, że autorka napisała historię w wieku czternastu lat, daje się to odczuć podczas lektury książki. Wydaje mi się, że tekst mógłby wyglądać inaczej gdyby autorka go trochę do szlifowała.

Podobała mi się postać Luka, brata Ethana. Wydawał się interesujący i charakterny. Chętnie bym przeczytała jego przygody. 🥰

Nie przypadła mi do gustu zarówno historia, jak i główni bohaterowie. Być może niektórym z Was się bardziej spodoba. Jak to mówią ilu ludzi tyle opinii. Polecam sprawdzić osobiście 😜.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi