Zaufaj mi

Dzisiaj zaproponuję Wam debiut młodej autorki, która napisała bardzo przyjemną i wciągającą historię romantyczną.

24-letnia Meghan Allen pochodzi z patologicznej rodziny. Jest studentką ostatniego roku medycyny. Mieszka ze swoją przyjaciółką i ciężko pracuje w restauracji jako kelnerka. Nienawidzi tej pracy, ale nie może pozwolić sobie na utratę tej posady. Jej nudne i monotonne życie zmienia się, gdy poznaje miliardera Ethana Hudsona.
30-letni mężczyzna to jeden z najbogatszych biznesmenów w USA, ale wciąż poszukuje tej jedynej, która pokochałaby jego, a nie jego pieniądze. Gdy poznaje Meghan traci dla niej głowę.

"Zaufaj mi" to historia jak z filmu romantycznego. Ona skromna i biedna, on bogaty i przystojny. Życie Meghan zmienia się na lepsze dzięki Ethanowi i jego rodzinie, którzy nie znając jej okazali jej dużo ciepła, życzliwości i przyjaźni. Z ogromną ciekawością śledziłam losy Meghan i byłam ciekawa jak potoczą się jej losy. Cały czas zastanawiałam się, czy ona i Ethan będą razem i uda im się zaznać szczęścia. Oboje pochodzą z dwóch różnych światów więc byłam ciekawa jak im się ułoży razem.
Przyznam, że Meghan polubiłam od samego początku. Skromna , bardzo pracowita i zaradna dziewczyna dążyła do swoich celów i to wszystko robiła sama. To co spotkało ją w dzieciństwie złamałoby nie jedną osobę.
Gwarantuję Wam, że pokochacie Meghan tak samo jak bohaterowie tej książki. Meghan skradła moje serce.
Styl autorki jest bardzo przyjemny i książkę czyta się szybko. Czekam na kolejne książki autorki.
Jeśli jesteście fanami klimatów romantycznych to ta historia zapewni Wam miły wieczór.
Polecam Wam tę książkę na Walentynki.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi