Zaufaj mi

Książka "Zaufaj mi" jest debiutancką powieścią autorki, a jak już wiecie bardzo lubię poznawać nowych autorów, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tego tytułu. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę ekspresowo. "Zaufaj mi" to trochę taka współczesna bajka o Kopciuszku - on przystojny, bogaty, a ona biedna, po przejściach. Fabuła została w ciekawy sposób nakreślona, jednak po drodze coś jednak poszło nie tak, może nie spodziewałam się niewiadomo czego po tej książce, jednak liczyłam na trochę lepszą kreację bohaterów i moim zadaniem akcja powieści rozgrywa się tutaj zdecydowanie za szybko. Dodatkowo książka jest naprawdę mocno przewidywalna, nie było tutaj dla mnie żadnego elementu zaskoczenia. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Muszę przyznać, że zachowanie Ethana i Maghan wielokrotnie działo mi na nerwy, nie czułam również wystarczającej chemii między bohaterami. Zabrakło mi niestety w tej historii emocji! Nie jest to może zła książka, ale z pewnością nie zostanie na dłużej w mojej pamięci. Uważam jednak, że autorka ma potencjał i liczę, że w przyszłości mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi