Zaufaj mi

Ethan to znany w USA biznesmen, który ciężką pracą dorobił się dużego majątku. Młody mężczyzna z miliardami na koncie, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko kobiety, która pokocha jego, a nie jego pieniądze.
Meghan to studentka medycyny, która wywodzi się z patologicznej rodziny. Mimo że została naprawdę mocno skrzywdzona przez los, stara się jak najlepiej radzić sobie w życiu.
Czy mimo, że Ethan i Meghan pochodzą z zupełnie innych światów zdołają nawiązać poważną i prawdziwą relację? Czy zaznają szczęścia u swojego boku?
Do sięgnięcia po tę książkę zachęcił mnie opis i, jako że jestem okładkową sroka, właśnie okładka. Byłam naprawdę ciekawa tej historii. Jednak, gdy już po nią sięgnęłam, mój entuzjazm niestety zgasł... Nic mnie w tej historii nie zaskoczyło, nic nie zachwyciło, niczego ona dla mnie nie wniosła. Po jej przeczytaniu nie miałam żadnych przemyśleń. Po prostu przez nią przebrnęłam bez żadnego analizowania.
Niewiele emocji, bohaterowie bez wyrazu, sztuczna, wręcz bajkowa, relacja. On był pokazany jako bankomat dla całej rodziny. Ona co chwila powtarza, że nie jest taka, a i tak było jak było. Niby miliarder, a chłop bez charakteru. Gdy już pojawiały się wątki, które zapowiadały się naprawdę ciekawie i obiecująco, nagle się uginały albo szły w inną stronę niż zakładałam.
Na plus mogę powiedzieć, że przeszłość bohaterki trochę poruszała. Tu mamy trochę emocji, bo jej historia może zasmucić i wzruszyć. Dodatkowo całość napisana jest dobrym stylem, więc szybko można ją przeczytać.
Może jest to historia z potencjałem, nie mówię, że nie. Na pewno wielu osobom się ona spodoba i będą nią zachwyceni, jednak ja chyba mam większe oczekiwania czytelnicze. Szukam czegoś innego.
"Zaufaj mi" to książka, do której niestety raczej już nie wrócę i nie będę o niej zbyt długo pamiętać. Ale Wam polecam po nią sięgnąć i wyciągnąć własne wnioski. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi