Zaufaj swoim marzeniom

Tom 6 cyklu cykl zakopiański

Q: Czytaliście już najnowszą powieść Natalii Sońskiej, kończącą serie Zakopiańską?

Mi udało się skończyć ją kilka dni temu, ale dopiero teraz mam okazje Wam o niej opowiedzieć. O ile było o niej dużo zachwytów, to dla mnie ta książka była zwyczajnie poprawna. Nie miała w sobie takiej iskierki, która przekonałaby mnie do siebie o wiele bardziej.

Na początku toksyczny związek Rafała i Pauliny denerwował mnie do granicy możliwości. Zachowanie kobiety, było dla mnie w niektórych sytuacjach zupełnie nie zrozumiała.

Ostatecznie po przebrnięciu przez pierwszą połowę naprawdę się wciągnęłam. Poznajemy bliżej Bartka, który swoją drogą jest moją ulubioną postacią z całej tej książki!

Im bliżej końca tym lepiej się bawiłam, a ostatnie rozdziały były cudowną i niezapomnianą przygodą, która wynagrodziła wszystkie początkowe bóle.

Idealna lektura, na świąteczne wieczory!

7⭐

Informacje dodatkowe o Zaufaj swoim marzeniom:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2021-10-27
Dodał/a opinię: Nikola Kowalska

Tagi: gory zakopane obyczajowa swiateczna

Zobacz opinie o książce Zaufaj swoim marzeniom

Kup książkę Zaufaj swoim marzeniom

Piosenki (nie)miłosne
Natalia Sońska0
Okładka ksiązki - Piosenki (nie)miłosne

Prawdziwa miłość i nękane rozterkami serce… To historia dla wszystkich książkoholiczek, które oczekują niebanalnych emocji. To najtrudniejsza...

Otwórz się na miłość
Natalia Sońska 0
Okładka ksiązki - Otwórz się na miłość

Gdybyś mogła mieć jedno życzenie, które na pewno się spełni czego byś sobie życzyła?Pozornie Anna jest zwyczajną trzydziestolatką. Ma dobrą pracę...