Zaufasz mi

Tom 2 cyklu Ada Czarnecka i Krystian Wilk

W Szczecinie dochodzi ostatnio do serii samobójstw, odbierają sobie życie: młody chłopak, nastolatka oraz ojciec dwójki dzieci. Zostaje powołana grupa śledcza, która ma rozwikłać sprawę tajemniczych samobójstw. Jednym z członków jest Krystian, który próbuje również skłonić Adę, która obcenie przechodzi traumę po poprzednim śledztwie, aby pomogła rozwikłać sprawę. Czy ktoś kierował samobójcami? Czy Ada upora się ze swoimi demonami?

Pierwszy tom serii o losach Ady i Krystiana "Będziesz moja" bardzo mi się podobał i niesamowicie mnie wciągnął, nie mogłam się wręcz doczekać kiedy w moje ręce trafi "Zaufasz mi" i dowiem się co słychać u bohaterów!
Bardzo polubiłam styl autorki, książkę mimo ponad 500 stron czyta się naprawdę szybko, a to za sprawą bardzo wciągającej i trzymającej w napięciu fabuły. Poraz kolejny autorka stworzyła świetną zagadkę kryminalną, która mnie zaintrygowała, czytając tą historię często czułam się tak jakbym razem z grupą śledczą rozwiązywała sprawę tajemniczych samobójstw, które muszę przyznać mną dosyć mocno wstrząsnęły, szczególnie historia Cezarego.
W moim odczuciu to dobrze, że ralacja między głównymi bohaterami toczy się swoim rytmem, nic nie jest wymuszone, jest po prostu prawdziwie, realnie. Oboje starają się poukładać swoje życia, nawet kosztem tego co czują w głębi serca.
Zarówno prowadzona sprawa, ale również to co dzieje się pomiędzy Adą, Krystianem i ich współpracownikami dostarcza czytelnikowi multum skrajnych emocji, następuje wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji - szczególnie jeśli chodzi o podejrzanych w sprawie, nie zabraknie oczywiście świetnych dialogów i ciętych ripost, które tylko potęgują chęć dalszego czytania "Zaufasz mi".
Byłam pewna, że autorka poraz kolejny zafunduje na koniec tomu niezła bombę i nie myliłam się, książka kończy się tak, że czytelnik po prostu jest ZMUSZONY przeczytać kolejny tom serii! Ja wręcz nie mogę się doczekać jak "Obiecasz mi" wpadnie w moje ręce! Jeśli lubisz połączenie dobrego kryminału z romansem, to ta seria jest dla Ciebie!

Informacje dodatkowe o Zaufasz mi:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2020-01-15
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Zaufasz mi

Kup książkę Zaufasz mi

Nie odpuszczę
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie odpuszczę

Prokurator Sawicka nie zdążyła odetchnąć po swoim pierwszym szczecińskim śledztwie, a już dostała kolejną sprawę - która może ją przerosnąć. Morderca zabija...

Nie odkryjesz prawdy
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie odkryjesz prawdy

Do prokuratury zgłasza się Antoni Madej. Twierdzi, że jest seryjnym zabójcą prostytutek. Chce rozmawiać tylko z Sawicką. Robi wszystko, by oskarżono go...