Zbiór miłości niechcianych

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-10-30
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Miłość to bardzo częsty motyw książkowy, w końcu każdy z nas lubi poczytać o związkach jak z bajki, ale miłość nie zawsze oznacza szczęście, miłość to też cierpienie i rozczarowania z powodu złych wyborów.
Oliwia to piękna kobieta która ma dobrą pracę i kochanego partnera przy boku, układa im się rewelacyjnie aż do dnia ślubu, kiedy to w noc poślubną mąż się od niej odsuwa i odmawia współżycia chociaż wcześniej robili to prawie codziennie. Z dnia na dzień jest co raz gorzej aż okazuje się jej mąż wyjechał do Kenii z o wiele młodszą od siebie dziewczyną, Oliwia wtedy postanawia się rozwieźć i zaszaleć, chce tym samym odegrać się na byłym mężu. Razem z przyrodnią siostrą Kaśką i przyjaciółką Sylwią wychodzą do klubów żeby się zabawić i poznać kogoś nowego, niestety każdy na początku robi dobre wrażenie a okazuje się być draniem, Oliwia traci nadzieje że trafi na kogoś wyjątkowego.
Podobno nie ocenia się książki po okładce ale ciężko nie zwrócić na nią uwagi i często to właśnie okładka zachęca nas do przeczytania książki, w tym przypadku nie mogłam przejść obojętnie obok takiego cuda. Okładka pod względem graficznym jest piękna utrzymana w tonacji czarno białej a do tego dodatek różu, od razu rzuca się w oczy, niby minimalistyczna a dużo się tutaj dzieje. Po zajrzeniu do wnętrza również się nie rozczarujemy, książka jest lekka i przyjemna, czyta się ją na prawdę szybko a do tego nie da się od niej oderwać, jest tu dużo scen łóżkowych ale nie są one nachalne, no może oprócz jednej, dlatego książka nie gorszy czytelnika.
Historia nie jest z typu tych które czyta się z emocjami a potem długo zastanawia czy mogło być inaczej, jest po prostu opowieścią o tym jak trudno znaleźć wartościowego mężczyznę na całe życie. Po przeczytaniu można dojść do wniosku ze nie każda blondynka ma pusto w głowie, a nie każdy przystojniak jest dżentelmenem. Książkę odebrałam za punkty z portalu Czytam Pierwszy.

Kup książkę Zbiór miłości niechcianych

Zobacz opinie o książce Zbiór miłości niechcianych
Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Wszyscy moi mężczyźni. I wszystkie moje dramaty

Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki...

Wizna
Jacek Komuda