Zbiór miłości niechcianych

Co by tu napisać od siebie? Historia miłości młodej redaktorki, a raczej jej błędów miłosnych.

Nie spodziewałam się Bóg wie, czego, oczekiwałam czegoś lekkiego do poczytania na wieczór przed snem. I tak tez było, na każdy wieczoru był, że tak powiem inny Pan.

Nieudane małżeństwo, i kolejne związki, które się nie udały. Główna bohaterka moim zdanie trochę na sile chce być kochana. Ma dobra prace, wyglądem tez przyciąga wielu mężczyzn.

Jednak chyba troszeczkę za bardzo naiwna i zdecydowanie zbyt łatwa. Nie wiem, żeby tak z nowo poznanym facetem iść od razu do łóżka? Tak wiem, wiem to tylko książka.

Jednak spodziewałam się taki związków bardziej poważnych a nie przygód na jedna, dwie noce. Bo jak można nazwać miłością związek z kimś, kogo się zna od dwóch dni i się nic o nim nie wie.

Spodziewałam się również, że to będzie historia erotyczna, wiec tu wiedziałam, czego mogę się spodziewać.

Książka jest lekka, czyta się szybko i tak jak pisałam wcześniej, idealna na wieczory. Jednak nie zaliczę te książki do tych rewelacyjnych.

Informacje dodatkowe o Zbiór miłości niechcianych:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-10-30
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Zbiór miłości niechcianych

Kup książkę Zbiór miłości niechcianych

Kochanka
Edyta Folwarska0
Okładka ksiązki - Kochanka

Ile jest warta duma zdradzonej kobiety? Pola jest szczęśliwa, ma idealnego męża, ukochanego synka Maksia i piękny dom. Niestety do czasu... Kiedy kobieta...

Dawna miłość
Edyta Folwarska 0
Okładka ksiązki - Dawna miłość

Ada jest skromną ekspedientką w jednej z popularnych sieciówek z ubraniami. Ma przystojnego narzeczonego, w którym jest zakochana bez pamięci, i dwie przyjaciółki...