Fascynujące opowieści o wierszach Wisławy Szymborskiej snute przez znanych poetów , pisarzy i samą autorkę tej ciekawej pozycji. Pomogły mi kolejny raz rozszyfrować głębię pięknej poezji noblistki. Niestety, książką nie do zdobycia - nakład drugi wyczerpany. Poszukiwanie tej biograficzno-literackiej książki doprowadziły mnie do znajomości z jej autorką, co poczytuję sobie za zaszczyt.

Informacje dodatkowe o Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało: Z Wisławą Szymborską spotkanie w wierszu:

Wydawnictwo: Siedmioróg
Data wydania: 2002-02-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 83-7162-986-9
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Renata Wojciechowska

Zobacz opinie o książce Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało: Z Wisławą Szymborską spotkanie w wierszu

Kup książkę Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało: Z Wisławą Szymborską spotkanie w wierszu

Iza Anoreczka
Marta Fox0
Okładka ksiązki - Iza Anoreczka

Książka o dobrej dziewczynie, która zrobiła wiele, by zapracować sobie na etykietkę "wredniary". Jest nielubiana w liceum, do którego chodzi...

Iza Buntowniczka
Marta Fox0
Okładka ksiązki - Iza Buntowniczka

Iza Buntowniczka to ciąg dalszy pamiętnika Izy Anoreczki. Teraz, gdy przekonała już do siebie kolegów z klasy, ma odwagę decydować o swoim, prawie...