Ze złości

Tom 2 cyklu Detektyw Jakub Sobieski

0statnio miałam okazję przeczytać kolejną rewelacyjną książkę @katarzynabonda 👌
"Ze złości" to kolejna część cyklu o detektywie Jakubie Sobieskim.
Dwadzieścia lat temu w kasynie Warszawa Royal zamordowano Mariusza Hussakowskiego. Oskarżoną  została krupierka Aneta Bulandra. Po opuszczeniu więzienia kobieta zamierza udowodnić,  że jest niewinna.
Sprawę prowadzi detektyw Jakub Sobieski.
Wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa. Podczas przyjęcia w konstancińskiej willi ginie świadek morderstwa w kasynie,  była przyjaciółka Bulandry i aktualna żona milionera.  Aneta Bulandra znowu jest podejrzana o zabójstwo.
Detektyw Sobieski próbuje rozwiązać śledztwo i wkracza w mroczny świat intryg oraz szemranych interesów.
Co stało się,  że przyjaciółki stały się śmiertelnymi wrogami? Co ukrywały? Co odkryje detektyw Sobieski?
Odpowiedzi na te pytania szukajcie w tej książce.
Autorka stworzyła historię pełną kłamstw,  intryg, tajemnic i zagadek. Katarzyna Bonda umiejętnie manipuluje i wyprowadza czytelnika w pole. Od samego początku czułam niepewność i napięcie, które towarzyszyły mi do samego końca.  Nieoczekiwane zwroty akcji oraz bardzo intrygująca zagadka kryminalna sprawiły,  że nie mogłam przestać czytać tej książki dopóki nie poznałam finału tej historii.  Muszę przyznać,  że zakończenie jest bardzo zaskakujące.  Dostałam mnóstwo emocji i wrażeń.  Bawiłam się wyśmienicie z detektywem Sobieskim. Z przyjemnością przeczytam kolejne historie z tym bohaterem. Bardzo lubię styl autorki i biorę każdą książkę spod jej pióra w ciemno.
Rewelacja!

Informacje dodatkowe o Ze złości:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-08-10
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Ze złości

Kup książkę Ze złości

No wiesz, kobieta do seksu potrzebuje uczucia, a mężczyzna miejsca.

- Zemsta odrzuconej kochanki? - Skrzywił się. Mam w to uwierzyć?

- Tak. - Skinęła głową. - Uważasz, że złość to mało, by zabić?

- Ciebie czy twojego męża?

Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Maszyna do pisania. Kurs kreatywnego pisania

Pisania, jak każdego zawodu, można się nauczyć. Kurs kreatywnego pisania Katarzyny Bondy, królowej polskiego kryminału, da początkującym pisarzom...

Zimna sprawa (audiobook CD)
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Zimna sprawa (audiobook CD)

To najdziwniejsze i najbardziej przerażające śledztwo, w jakim Hubert Meyer brał udział W podziemiach zabytkowej willi na poznańskim Sołaczu policja...