Żelazna zabawa

Tom 6 cyklu Żelazne serca

„Ona stała się moim domem. Szalonym,kompletnie nieprzewidywalnym chaosem,w którym pragnąłem się zatracić. Dopóki się nie pojawiła,błądziłem we mgle,aż natrafiłem na jej dłoń, chwyciłem ją,a ona mnie poprowadziła tam, gdzie było moje miejsce”

Młodsza siostra diabła Chloe Tossel, od pierwszego spojrzenia na Adriena Russella, pragnie go, jak jeszcze żadnego mężczyzny nigdy wcześniej.

Adrien, to bad boy z wrogiej rodziny mafijnej i choć początek ich znajomości nie należy do najgrzeczniejszych, to wkrótce potem popadają w obsesję na swoim punkcie. Śliczna, seksowna Chloe jest niemałym wyzwaniem dla mężczyzny, bo pomijając fakt, że jest dotąd trzymaną pod kloszem ukochaną siostrzyczką Diabła, to istna z niej diablica w anielskiej skórze, a może i odwrotnie, o czym będzie miał okazję przekonać się Russel, który sam nie jest święty i korzysta z życia jak tylko może.

Seks bez zobowiązań, nielegalne wyścigi samochodowe i nie zawsze zgodne z prawem zobowiązania rodzinne. Pomimo, że gorąca relacja tych dwoje,z góry ustalona jest jako dobra zabawa, wkrótce zaczyna przeradzać się w coś, co nie miało prawa się wydarzyć.

Uczucia, jakie należy zgasić zanim w pełni zapłoną.

Związek,który nie ma prawa wyjsć na światło dzienne.

Ale…

Czy uda im się ukryć tą jakże namiętną relację?

No i…

Co stanie się gdy nieproszone i nieprzewidziane uczucia dojdą do głosu?

Poza tym…

Co jest się w stanie zrobić dla miłości?

O tym wszystkim musicie przekonać się sami.

Kolejny tom i kolejny świetnie spędzony wieczór.

Kolejny żelazny tom i kolejna żelazna kobieta.

Świetnie wykreowani głowni bohaterowie.

Fabuła trzymająca w  napięciu, aż do samego końca.

Zauroczenie, seks, namiętność, zakazane uczucia i niesamowita chemia, jaka dopada tych dwoje.

Niebezpieczeństwo, zdrada, niesamowita walka o rodzinę.

Poza tym gangsterskie porachunki o władzę na wybrzeżu, pojawiający się bohaterowie poprzednich części, to wszystko sprawia, że kolejny raz, żelazna opowieść wciąga nas bez reszty.

Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na żelazną siódemeczkę!

Informacje dodatkowe o Żelazna zabawa :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-11
ISBN: 9788383203560
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Żelazna zabawa

Kup książkę Żelazna zabawa

Śmiertelne oczyszczenie
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Śmiertelne oczyszczenie

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły...

Nowe jutro
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Nowe jutro

Gdyby tego dnia Oliwia nie spóźniła się na autobus, nie zadzwoniłaby do taty. Gdyby tata jechał po nią sam, być może nie doszłoby do wypadku. Gdyby...