Zemsta gangstera

Tom 2 cyklu Gangsterzy

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było żeby nie przebywali razem ze sobą bo to nigdy nie wróżyło niczemu dobremu. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, iż przez taki zawód nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie, za to co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że to się tak szybko kończy. Ale jak to mówią „Wszystko co dobre szybko się kończy”.

Co możemy „wynieść” z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie by na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytani w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część 😍.

Informacje dodatkowe o Zemsta gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-06
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Zemsta gangstera

Kup książkę Zemsta gangstera

Saint
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Saint

Klub i bracia to wszystko, czego chce Saint, tak mu się wydaje, dopóki nie poznał jej... Saint dawno temu podjął decyzję, że już nigdy nie zwiąże...

Knox
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Knox

Dla Knoxa Storm Riders MC jest rodziną. Nie potrzebuje nikogo innego. Caroline to przeszłość i to taka, do której nie chce wracać. A jednak, kiedy dziewczyna...