Zemsta gangstera

Data wydania: 2020-05-06
Kategoria: Romans
Język oryginału: Polski

Tom 2 cyklu Gangsterzy

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
"Tarasow, zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle".
Jordan

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło mocniej - Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości, jednak pozostały tylko żal i nienawiść.
Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo, a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała...
Jednak okaże się, że łączy ich coś więcej niż nienawiść.
Łączy ich przeszłość i sekrety, o których nie mają pojęcia.

Kup książkę Zemsta gangstera

Opinie o książce - Zemsta gangstera

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2021, Romans, 52 książki 2021,

"Zemsta Gangstera" Anny Wolf to drugi tom z serii "Gangsterzy". Powieść należy do literatury obyczajowej, romasu. Jak sam tytuł wskazuje to romans mafijny.

Każda część opowiada inną historię miłosną. Ta jest o Antonie, brat bliźniak Aleksieja ma hmm dosyć ciekawą przeszłość z pewną kobietą. Jordan Phoenix czuje nienawiść do Antona. Pragnie zemsty za wszelką cenę.

Anton Tarasow na zleceni mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. Tylko dla jednej osoby jego serce zabiło mocniej, a ta kobieta aktualnie go nienawidzi.

Powieść napisana jest lekkim piórem i bardzo przyjemnie było wrócić do tak dobrze znanego świata.

Porywająca, pełna emocji powieść, którą gorąco polecam.

A następny tom zapowiada się również obiecująco. Pokochałam wszystkich  (no prawie) bohaterów tej serii i nie mogę się doczekać dalszego ciągu.

Polecam.

Tytuł: Zemsta Gangstera
Autor: Anna Wolf
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Zemsta Gangstera to książka, która napisała autorka Anna Wolf.

Anton Tarasow to brat bliźniak Aleksieja Tarasowa zajmuje się zleceniami, które przekazują mu ludzie z mafii. Zabija z zimną krwią i bez żadnych emocji.

Pewnego dnia poznaje dziewczynę Jordan Pheonix, a jego serce zaczyna topnieć i bić mocniej. Będąc, z nią dostaje, pewne zlecenie i wyjeżdża, kiedy wraca po paru tygodniach, dziewczyna znika, zapada się pod ziemię. Anton ze złamanym sercem i z nienawiścią do dziewczyny wraca do brata i jego żony.

Jordan Pheonix kobieta, którą Anton Tarasow oszukał i złamał jej serce.
Kiedyś go kochała, a teraz czuję tylko nienawiść. Chce zemścić się na Antonie, by zapłacił jej za wszystkie krzywdy i to, co jej zrobił.
Kiedy Anton dostaje list, nie może uwierzyć, że Jordan chce się z nim spotkać. Chociaż wie, że to tylko przykrywka, wie, że dziewczyna chce zemsty. Idzie na spotkanie do jej domu, który wygląda jak forteca, wtedy orientuje się, że, Jordan także jest zamieszana w świat mafii.
Lecz nie zdaje sobie sprawy, że po tym, co usłyszy i zobaczy w jej domu, zmieni wszystko.
Świat Antona obróci się o sto osiemdziesiąt stopni. Jego celem jest odzyskać kobietę, która kocha i to, co ona ukrywała przed nim przez 5 lat.

Co takiego Anton, zobaczył w domu Jordan, że, jego świat zaczął mieć sens?

I czy mężczyzna odzyska to, co stracił?

Następna książka o świecie mafii, która powala na kolana. Miłość która, idzie w parze z nienawiścią i pożądaniem. Sekrety, które wychodzą na jaw, pokazują, że nie zawsze wiemy kim jesteśmy i kłamstwa, które się z tym wiążą. Świat przestępstwa, niebezpieczeństwo, które czyha za rogiem. W tym świecie człowiek zrobi wszystko, by ochronić swoją rodzinę, byle by byli bezpieczni. A to, że poświęca się swoje życie, nie jest najważniejsze.
Polecam przeczytać i zagłębić się w ten świat, świat mafii.

Avatar użytkownika - MrsBookBook
MrsBookBook
Przeczytane:2020-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam na półce,

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było żeby nie przebywali razem ze sobą bo to nigdy nie wróżyło niczemu dobremu. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, iż przez taki zawód nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie, za to co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że to się tak szybko kończy. Ale jak to mówią „Wszystko co dobre szybko się kończy”.

Co możemy „wynieść” z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie by na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytani w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część 😍.

Druga część przygód braci Tarasow. Tym razem bliżej poznajemy Antona i jego miłość sprzed lat Jordan.
Anton to ten bardziej mroczniejszy i niebezpieczniejszy z braci. Maszynka do zabijania. A jedyna kobieta, która zdobyła jego serce teraz go nienawidzi i planuje na nim zemstę.
Akcja tej książki od początku nie daje się nudzić. Wiele się dzieje, wiele szokuje. Gdy się zacznie poznawać ten świat nie można skończyć dopóki nie przeczyta się ostatniego zdania.
Dostałam więcej niż oczekiwałam i czekam na kolejną cześć ;)
Polecam ;)

Avatar użytkownika - KrystynaGrabczan
KrystynaGrabczan
Przeczytane:2021-08-31, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 26 książek 2021,

Nie można się oderwać. Lekko się czyta.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2021-02-08, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-01-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Drugi tom cyklu "Gangsterzy" . W tej części bliżej poznajemy Antona, brata bliźniaka

Aleksieja opisanego w pierwszym tomie. Pojawiają się też inne osoby poznane w pierszym tomie. Mnóstwo intryg i zwrotów akcji. Nie polubiłam Antona, jego postępowania, brutalności, języka.

Drugi tom mafijny tym razem z podobno "groźniejszym" bratem. Hmm... nic szczególnie zapadającego w pamięć? Trochę zakręcone losy bohaterów, gdzie jak się okazało dawno temu Anton dostał zlecenie na zabójstwo jej rodziny. A jak wiadomo dla głównej bohaterki to kolejny powód do nienawiści.

Kwestia winy
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska