Zemsta gangstera

Tom 2 cyklu Gangsterzy

Drugi tom serii, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
"Tarasow, zapłacisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle".
Jordan

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło mocniej - Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości, jednak pozostały tylko żal i nienawiść.
Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo, a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała...
Jednak okaże się, że łączy ich coś więcej niż nienawiść.
Łączy ich przeszłość i sekrety, o których nie mają pojęcia.

Informacje dodatkowe o Zemsta gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-06
Język oryginału: Polski

Kup książkę Zemsta gangstera

Zemsta gangstera - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 2021, Romans, 52 książki 2021,

"Zemsta Gangstera" Anny Wolf to drugi tom z serii "Gangsterzy". Powieść należy do literatury obyczajowej, romasu. Jak sam tytuł wskazuje to romans mafijny.

Każda część opowiada inną historię miłosną. Ta jest o Antonie, brat bliźniak Aleksieja ma hmm dosyć ciekawą przeszłość z pewną kobietą. Jordan Phoenix czuje nienawiść do Antona. Pragnie zemsty za wszelką cenę.

Anton Tarasow na zleceni mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. Tylko dla jednej osoby jego serce zabiło mocniej, a ta kobieta aktualnie go nienawidzi.

Powieść napisana jest lekkim piórem i bardzo przyjemnie było wrócić do tak dobrze znanego świata.

Porywająca, pełna emocji powieść, którą gorąco polecam.

A następny tom zapowiada się również obiecująco. Pokochałam wszystkich  (no prawie) bohaterów tej serii i nie mogę się doczekać dalszego ciągu.

Polecam.

Tytuł: Zemsta Gangstera
Autor: Anna Wolf
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Zemsta Gangstera to książka, która napisała autorka Anna Wolf.

Anton Tarasow to brat bliźniak Aleksieja Tarasowa zajmuje się zleceniami, które przekazują mu ludzie z mafii. Zabija z zimną krwią i bez żadnych emocji.

Pewnego dnia poznaje dziewczynę Jordan Pheonix, a jego serce zaczyna topnieć i bić mocniej. Będąc, z nią dostaje, pewne zlecenie i wyjeżdża, kiedy wraca po paru tygodniach, dziewczyna znika, zapada się pod ziemię. Anton ze złamanym sercem i z nienawiścią do dziewczyny wraca do brata i jego żony.

Jordan Pheonix kobieta, którą Anton Tarasow oszukał i złamał jej serce.
Kiedyś go kochała, a teraz czuję tylko nienawiść. Chce zemścić się na Antonie, by zapłacił jej za wszystkie krzywdy i to, co jej zrobił.
Kiedy Anton dostaje list, nie może uwierzyć, że Jordan chce się z nim spotkać. Chociaż wie, że to tylko przykrywka, wie, że dziewczyna chce zemsty. Idzie na spotkanie do jej domu, który wygląda jak forteca, wtedy orientuje się, że, Jordan także jest zamieszana w świat mafii.
Lecz nie zdaje sobie sprawy, że po tym, co usłyszy i zobaczy w jej domu, zmieni wszystko.
Świat Antona obróci się o sto osiemdziesiąt stopni. Jego celem jest odzyskać kobietę, która kocha i to, co ona ukrywała przed nim przez 5 lat.

Co takiego Anton, zobaczył w domu Jordan, że, jego świat zaczął mieć sens?

I czy mężczyzna odzyska to, co stracił?

Następna książka o świecie mafii, która powala na kolana. Miłość która, idzie w parze z nienawiścią i pożądaniem. Sekrety, które wychodzą na jaw, pokazują, że nie zawsze wiemy kim jesteśmy i kłamstwa, które się z tym wiążą. Świat przestępstwa, niebezpieczeństwo, które czyha za rogiem. W tym świecie człowiek zrobi wszystko, by ochronić swoją rodzinę, byle by byli bezpieczni. A to, że poświęca się swoje życie, nie jest najważniejsze.
Polecam przeczytać i zagłębić się w ten świat, świat mafii.

Avatar użytkownika - MrsBookBook
MrsBookBook
Przeczytane:2020-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam na półce,

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było żeby nie przebywali razem ze sobą bo to nigdy nie wróżyło niczemu dobremu. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, iż przez taki zawód nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie, za to co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że to się tak szybko kończy. Ale jak to mówią „Wszystko co dobre szybko się kończy”.

Co możemy „wynieść” z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie by na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytani w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część 😍.

Druga część przygód braci Tarasow. Tym razem bliżej poznajemy Antona i jego miłość sprzed lat Jordan.
Anton to ten bardziej mroczniejszy i niebezpieczniejszy z braci. Maszynka do zabijania. A jedyna kobieta, która zdobyła jego serce teraz go nienawidzi i planuje na nim zemstę.
Akcja tej książki od początku nie daje się nudzić. Wiele się dzieje, wiele szokuje. Gdy się zacznie poznawać ten świat nie można skończyć dopóki nie przeczyta się ostatniego zdania.
Dostałam więcej niż oczekiwałam i czekam na kolejną cześć ;)
Polecam ;)

Avatar użytkownika - KrystynaGrabczan
KrystynaGrabczan
Przeczytane:2021-08-31, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, 26 książek 2021,

Nie można się oderwać. Lekko się czyta.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-01-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Drugi tom cyklu "Gangsterzy" . W tej części bliżej poznajemy Antona, brata bliźniaka

Aleksieja opisanego w pierwszym tomie. Pojawiają się też inne osoby poznane w pierszym tomie. Mnóstwo intryg i zwrotów akcji. Nie polubiłam Antona, jego postępowania, brutalności, języka.

Drugi tom mafijny tym razem z podobno "groźniejszym" bratem. Hmm... nic szczególnie zapadającego w pamięć? Trochę zakręcone losy bohaterów, gdzie jak się okazało dawno temu Anton dostał zlecenie na zabójstwo jej rodziny. A jak wiadomo dla głównej bohaterki to kolejny powód do nienawiści.

Avatar użytkownika - Tatiaszaaleksiej
Tatiaszaaleksiej
Przeczytane:2020-06-15, Ocena: 4, Przeczytałem,

„Czasem zdarza się, że prawda bywa wyzwoleniem, ale i samym piekłem. Potrafi złamać człowieka, ale i uczynić go silniejszym. Potrafi również pozostawić w sercu zgliszcza…”

W pierwszej części mieliśmy okazję poznać Aleksieja i Chloe, ich trudny i niepokojący świat całkowicie mną zawładną. Teraz przyszła kolej na drugiego z bliźniaków Antona i jego Jordan. Ta dwójka nienawidzi się i kocha jednocześnie. Anton Tarasow to „egzekutor” bezwzględny, bezlitosny zabójca, pozbawiany skrupułów i uczuć. Jedynie Jordan wywołuje w nim szybsze bicie serca. Coś ich kiedyś łączyło, pozostał żal, niechęć i nienawiść. Są jak ogień i woda, razem tworzą wybuchową mieszankę. Okazuje się jednak, że jest coś, co łączy ich mocniej niż im się początkowo wydaje…

Pani Anna stopniowo odkrywa przed nami kolejne sekrety. Język, jakim operuje, wulgaryzmy, których tu jest bardzo dużo, wszystko to razem tworzy idealną, dopracowaną całość. Jest realnie mocno, dosadnie, szczerze i brutalnie. Ciekawie i intrygująco wykreowani bohaterowie, to oni są niepodważalnym atutem powieści. Ich rozmowy, cięte riposty wywoływały mój głośny śmiech. Bardzo podobało mi się, to, że autorka wraca do bohaterów poprzedniej części, są oni intrygująco włączeni w życie Antona i Jordan.

Ukazany mafijny świat jest bardzo realny, pokręcony, niebezpieczny i brutalny. Małżeństwo w tym świecie gwarantuje nietykalność, Jordan doświadczyła tego dwa razy. Ludzie okrutni, nieugięci, mający w sobie pewną dzikość i bestialstwo mają swój kodeks honorowy, którego przestrzegają. Potrzeba kochania i bycia kochanym, bezwarunkowa miłość do dzieci, potrzeba chronienia swoich bliskich. Miłość, pożądanie, namiętność. Tajemnice z przeszłości, ich ujawnienie przeraża, budzi niechęć i strach.

Emocje, napięcie, dobry humor i chwila oderwania od rzeczywistości – gwarantowane. Bardzo dobrze i szybko się czyta. Zakończenie dość przewidywalne, mega mi się podobało. Intrygująca wzmianka o Sergieju, który stoi na czele mafii, spowodowała, że z niecierpliwością czekam na kolejną część. Polecam :)

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2020-05-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

34/52/2020
"Zemsta gangstera" Anna Wolf Wydawnictwo Niezwykłe #recenzja

Czasem przeszłość daje znać o sobie zupełnie niespodziewanie. Przekona się o tym Anton Tarasow, brat Aleksieja, poznanego w pierwszym tomie serii Gangsterzy "Serce gangstera".

Anton pracuje jako egzekutor, zabija ludzi na zlecenie mafii z zimną krwią, bez emocji. W przeszłości tylko jednej osobie, a dokładniej kobiecie, Jordan Pheonix, udało się obudzić w nim cieplejsze uczucia, ogrzać jego lodowate serce.

Niestety los rozdzielił ich na kilka lat, a miłość, która ich kiedyś połączyła, została przykryta grubą warstwą nienawiści, wzajemnego żalu i chęci zemsty na Antonie ze strony Jordan. Jednakże ich spotkanie po latach pociągnie za sobą szereg zdarzeń, których żadne z nich się nie spodziewało, a na świat wyjdą sekrety i tajemnice, które rzucą inne światło na przeszłość. Czy miłość Jordan i Antona przetrwała przez te lata rozłąki, czy ich związek ma rację bytu, czy da się wszystko wybaczyć i zacząć od nowa? Kim tak naprawdę jest Jordan ? I jakie niebezpieczeństwo czai się w ciemnościach? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi sięgając po "Zemstę gangstera", do czego Was bardzo zachęcam.

"Zemsta gangstera" jest według mnie jeszcze lepsza od pierwszego tomu. Mimo że zarówno Anton jak i Jordan mają charaktery i temperamenty zbliżone do Aleksieja i Chloe z "Serca gangstera" to fabuła jest znacznie inna, mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że lepsza !
Dostajemy tu jeszcze więcej emocji, tajemnic i sekretów, które zaskakują czytelnika co chwilę, więcej zwrotów akcji, a także napięcia, w którym autorka trzyma nas do ostatnich stron powieści jak w dobrym amerykańskim filmie akcji !
Jest niebezpiecznie, brutalnie, a nawet trochę szalono, ale przecież w szaleństwie tkwi metoda ;) Książkę pochłania się raz , dwa. Przygody bohaterów wciągają, z zapartym tchem śledzisz losy Jordan i Antona. Scena z samolotem czy w leśnej chatce no majstersztyk po prostu. Czapki i kapelusze z głów dla pani Ani ! Takich scen nie powstydziłby się sam Spielberg czy Hitchcock.
"Zemsta gangstera" podbiła moje serducho, zapewniła mi dużą dawkę niesamowitych emocji i po skończeniu lektury wiem jedno, chcę więcej i czekam niecierpliwie na kolejne tomy !!! ???? Polecam ! Moja ocena to mocne 6/6 !!! ??

Love-Hate, Hate-love
Anna Wolf 0
Okładka ksiązki - Love-Hate, Hate-love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli...

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...