Zemsta gangstera

Tytuł: Zemsta Gangstera
Autor: Anna Wolf
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Zemsta Gangstera to książka, która napisała autorka Anna Wolf.

Anton Tarasow to brat bliźniak Aleksieja Tarasowa zajmuje się zleceniami, które przekazują mu ludzie z mafii. Zabija z zimną krwią i bez żadnych emocji.

Pewnego dnia poznaje dziewczynę Jordan Pheonix, a jego serce zaczyna topnieć i bić mocniej. Będąc, z nią dostaje, pewne zlecenie i wyjeżdża, kiedy wraca po paru tygodniach, dziewczyna znika, zapada się pod ziemię. Anton ze złamanym sercem i z nienawiścią do dziewczyny wraca do brata i jego żony.

Jordan Pheonix kobieta, którą Anton Tarasow oszukał i złamał jej serce.
Kiedyś go kochała, a teraz czuję tylko nienawiść. Chce zemścić się na Antonie, by zapłacił jej za wszystkie krzywdy i to, co jej zrobił.
Kiedy Anton dostaje list, nie może uwierzyć, że Jordan chce się z nim spotkać. Chociaż wie, że to tylko przykrywka, wie, że dziewczyna chce zemsty. Idzie na spotkanie do jej domu, który wygląda jak forteca, wtedy orientuje się, że, Jordan także jest zamieszana w świat mafii.
Lecz nie zdaje sobie sprawy, że po tym, co usłyszy i zobaczy w jej domu, zmieni wszystko.
Świat Antona obróci się o sto osiemdziesiąt stopni. Jego celem jest odzyskać kobietę, która kocha i to, co ona ukrywała przed nim przez 5 lat.

Co takiego Anton, zobaczył w domu Jordan, że, jego świat zaczął mieć sens?

I czy mężczyzna odzyska to, co stracił?

Następna książka o świecie mafii, która powala na kolana. Miłość która, idzie w parze z nienawiścią i pożądaniem. Sekrety, które wychodzą na jaw, pokazują, że nie zawsze wiemy kim jesteśmy i kłamstwa, które się z tym wiążą. Świat przestępstwa, niebezpieczeństwo, które czyha za rogiem. W tym świecie człowiek zrobi wszystko, by ochronić swoją rodzinę, byle by byli bezpieczni. A to, że poświęca się swoje życie, nie jest najważniejsze.
Polecam przeczytać i zagłębić się w ten świat, świat mafii.

Informacje dodatkowe o Zemsta gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-06
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: monia032890

Zobacz opinie o książce Zemsta gangstera

Kup książkę Zemsta gangstera

Zimowe serca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Zimowe serca

Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...