Zerwany układ

Tom 1 cyklu Złamane serce

💜PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA💜

„Stał się dla mnie nie tylko zagadką, ale i pragnieniem, które próbuję zwalczyć.
Już teraz wiem, co to znaczy poczuć coś do niewłaściwego mężczyzny…”

Olivia…
Daniel…
Marcel…

Troje ludzi zagmatwanych w trójkąt zależności i zobowiązań rodzinnych, rozterek emocjonalnych oraz walki z uczuciami i pożądaniem.
Marcel i Daniel urodzili się i wychowali w gangsterskim świecie bez skrupułów. Ojciec poznając ich matkę, przeniósł swoją mafijną działalność z Hiszpanii do Polski, i tu stał się jednym z ważniejszych ludzi w TYM świecie. Jego synowie, starają się wypełniać jego rozkazy, jak potrafią najlepiej, stając się równie zimni i bezwględni jak on. Szczególnie Marcel, który jako starszy, ma kiedyś objąć dowodzeniem wszystkim po ojcu, jest do tego życia idealny.
Wszystko zmienia się, gdy ojciec nakazuje im „zająć się” córką policjanta, który ostatnio nie chce z nimi współpracować.

Daniel ma rozkochać i uwieść Olivię, a Marcel ma przypilnować wykonanie tego „zadania”. Wszystko komplikuje się gdy do głosu dochodzi fascynacja i nieprzewidziane wcześniej uczucia…
Zaczyna się gra, o miłość, wolność a nawet życie, ale do końca nie wiadomo jednak kto wygra, a kto przegra w tej grze.

Przesympatyczna, przemiła osóbka, którą znam od początku mojego Bookstagram’a, nagle zwraca się do mnie o patronowanie jej debiutanckiej książki. Z miejsca się zgadzam, bo, już opis świadczy o tym, iż będzie to coś na prawdę fajnego. Potem widzę okładkę, która wręcz przyciąga swoim kolorem, aurą i wyjątkowością. A gdy mam już egzemplarz w moim rączkach, dosłownie rzucam się „na lekturę”.
Trzy godziny później już, wiem, że ta historia zawładnęła moim sercem, a emocjonalna gra całej trójki bohaterów zrobiła z tego super historię. Nie należy zapomnieć także o świetnie wykreowanych, negatywnych postaciach, a szczególnie takiej jednej.

Reasumując, po pierwsze kocham tę książkę, za to, że dzieje się w Polsce, a akcja i niebezpieczne okoliczności, w których nieświadomie znalazła się główna bohaterka, jest nie gorsza od najlepszych mafijnych pozycji książkowych.

Ponadto, bohaterowie, pod wpływem siebie i wzajemnych emocji, odkrywają bądź utwierdzają się w swoim prawdziwym ja. No i te negatywne postacie, są prawdziwą wisienką na torcie całej fabuły.
Zakończenie tylko zaostrza nam apetyt na kolejną część i mam nadzieję rychłą kontynuację tej serii.

Gorąco polecam!

Paulinka już teraz gratuluję, bo tak jak wspomniałam wcześniej, najpierw zauroczyłaś mnie opisem i tą piękną okładką, a potem utwierdziłam się tylko w przekonaniu o jakości także samej historii, a co za tym idzie piekielnie się cieszę, móc być w Twoim Patronackim Team’e:-)

Informacje dodatkowe o Zerwany układ:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-05-13
ISBN: 9788382198454
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Zerwany układ

Kup książkę Zerwany układ