Zima w Przytulnej

Po przeczytaniu „Jesieni w Przytulnej” z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnego i zarazem ostatniego tomu sagi pt.:  „Zima w Przytulnej”. Katarzyna Michalak skradła moje serce tymi powieściami, więc poznanie zakończenia tej historii było dla mnie bardzo ważne.

Tym razem główną rolę odgrywa tutaj Ariel, który z dnia na dzień staje się przeciwieństwem siebie. Chłopak utracił radość życia i nadzieję na miłość. Chce on ukryć przed rodziną swoją największą tajemnicę, Adama. Jednak Azja za wszelką cenę chce tę tajemnicę poznać. Ponadto dziadek Tosiek zaskakuje wszystkich telefonem z… Rumunii, a miał być przecież w sanatorium. Co takiego ukrywa? Amelii natomiast do terminu porodu został kilka tygodni. Dziewczyna jest przeszczęśliwa tym, że zostanie mamą, a cała rodzina mocno ją wspiera i razem z nią wyczekuje na przyjście maleństwa na świat. Adula się zakochuje. Jednak czy Azja da szansę tej miłości? Tego i wiele, wiele więcej dowiecie się w finałowym tomie Sagi Przytulnej.

Kasia Michalak po raz kolejny mnie nie zawiodła. Ten tom to idealne zwieńczenie i zakończenie całej sagi. Dostajemy tutaj odpowiedź na najbardziej nurtujące nas pytania. Zostaną ujawnione najbardziej mroczne  skrywane tajemnice.

Wiecie co? Z jednej strony cieszę się, że poznałam rodzinę Gawryszów i ich wszystkie tajemnice. Z drugiej zaś jest mi bardzo przykro, że to już koniec tej świetnej przygody. Autorka funduje nam w tym tomie niesamowity emocjonalny rollercoaster. Mimo iż w poprzednich tomach emocji było dużo, tak tutaj jest ich mnóstwo. Radość, śmiech, łzy, smutek, ból, złość. Te wszystkie emocje towarzyszą nam od początku do końca. Ponadto czytelnik jest zaskakiwany rozwojem wydarzeń co chwilę. Sprawia to, że nie mamy ochoty przerywać czytania, aż do zakończenia.

Katarzyna Michalak po raz kolejny ukazuje nam świetne relacje, które panują w rodzinie Gawroszów. Mimo problemów to wsparcie jakie sobie wszyscy okazują jest piękne i wzruszające. Mimo iż, nie zawsze podejmują dobre decyzje to zawsze mogą liczyć na wsparcie najbliższych.

Reasumując „Zima w Przytulnej” to świetne zakończenie sagi Przytulnej. Dostajemy tutaj odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania. Dowiadujemy się o bohaterach jeszcze więcej. Saga Przytulna to głęboka i poruszająca opowieść o miłości, wsparciu, nadziei, relacjach rodzinnych i trudnych wyborach. Cudowanie było z Gawroszami spędzić rok! To Saga Przytulna zostanie w moim sercu na długo i na pewno jeszcze do niej powrócę! Polecam!

Informacje dodatkowe o Zima w Przytulnej:

Kup książkę Zima w Przytulnej

Bezdomna
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Bezdomna

Zawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca. W ten sposób można uratować komuś życie. Kinga straciła już wszystko: dom, rodzinę, dziecko...

W imię miłości
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - W imię miłości

Od czasów ,,Ani z Zielonego Wzgórza:" nie było tak wzruszającej książki! Trzymająca w napięciu historia o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, potrzebie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;