Złoty płatek śniegu

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2021-11-25
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788367022224
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Kupowanie prezentów świątecznych to nie zawsze łatwa sprawa. Czasami po prostu brak mi pomysłów. Mam takie osoby wśród najbliższych, że wiem co sprawi im radość. Moją przyjaciółkę, męża, mamę obdarowuję książkami.


Uważam, że dobra powieść, kryminał, romans, thriller lub przewodnik mogą kogoś bardzo ucieszyć. "Złoty płatek śniegu" Krystyny Mirek to świetna propozycja na prezent.


W Jaworzynce co roku toczy się wielka wojna świąteczna. Miasto jest podzielone na zwolenników i przeciwników świąt. W tym roku organizowany jest świąteczny bal, na którym nie może nikogo zabraknąć. Będzie tam, Jowita, pani burmistrz, Adam, dyrektor szkoły, ich dawny przyjaciel Ignacy i Julia, zakochana nastolatka, która boi się wyjawić rodzicom swój sekret. 


Czy losy tych ludzi splotą się ze sobą? Czy te święta będą radosne i pełne miłości?


"Złoty płatek śniegu" to powieść, która przenosi w świąteczny klimat. Mamy wiele wątków i  bohaterów, a każdy z nich wnosi coś do tej historii. Każdy z nich doświadcza zawirowań w swoim życiu. Musi zmierzyć się z wieloma problemami i podjąć trudne decyzje. Dla bohaterów nie będą to zwyczajne święta. Ich życie się zmieni. Tylko czy na lepsze?


"Złoty płatek śniegu" to przede wszystkim książka o miłości, o której wszyscy marzą. Życie bez niej jest niepełne i kogoś nam brak.


"Każda miłość ma swoje granice, których nie wolno przekraczać".


Mnie powieść Krystyny Mirek urzekła. Problemy bohaterów wydawały mi się bardzo realne i prawdziwe. Ogromny plus daję za to, że jest to bardzo życiowa historia. Zachowania ludzi są różne. Każdy na swój sposób radzi sobie z problemami i uczuciami.


"Złoty płatek śniegu" zaczarował mnie i wzbudził same pozytywne odczucia. To idealna lektura, na ciemne, zimne wieczory, która rozgrzeje Was niczym termofor.

 

Tagi: Proza literacka

Zobacz opinie o książce Złoty płatek śniegu

Kup książkę Złoty płatek śniegu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Tajemnica zamku
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Tajemnica zamku

Na zamku Cantendorf  w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy...

Szczęście all inclusive
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Szczęście all inclusive

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.Beata, która musi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy