Znaleźć wyjście

Adam i Marcin są przyjaciółmi jeszcze z lat szkolnych, z tych nierozlacznych, których znajomość trwa latami. W dorosłym już życiu Adam zaczyna doświadczać różnych dziwnych śnów i wspomnień, których nie rozumie. Rzeczywistość, która go otacza okazuje się zmieniać sprawiając go w obłęd. Niestety wkrótce ginie w wypadku samochodowym. Marcin postanawia wyjaśnić jak doszło do śmierci przyjaciela pomimo tego, że sam budząc się pewnego dnia nie pamięta wydarzeń poprzedniej doby.

Długo nie wiedziałam jak mam ocenić tę książkę, czytając ją bałam się, że nie będę mogła napisać nic dobrego. Przez pewien czas nie mogłam przez nią przebrnąć, gdyż wydarzenia w niej zawarte działy się tak szybko, że w pewnym momencie uznałam, że jej po prostu nie rozumiem... Nic bardziej mylnego bo zakończenie spowodowało, że zbieralam szczękę z podłogi jeszcze jakiś czas. Zazwyczaj czytając już w połowie historii domyślam się finału danej historii, ale tutaj totalnie mnie zatkało.
Mysle, że z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jest to moje jedno z literackich odkryc tego roku. Moim i tylko moim zdaniem uważam, że może to być najbardziej nieoceniona książka.

Informacje dodatkowe o Znaleźć wyjście:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-09-20
ISBN: 978-83-8147-550-1
Dodał/a opinię: Karina Tęcza

Zobacz opinie o książce Znaleźć wyjście

Kup książkę Znaleźć wyjście