Zniszczone pianino

"Zniszczone pianino" Andrzeja F. Paczkowskiego to moim zdaniem nietypowy romans historyczny.

Chris po otrzymaniu listu od swojej dawnej przyjaciółki z prośbą o pomoc, postanawia sprowadzić ją oraz jej dzieci do swojego rodzinnego domu. Jego matka ogromnie się cieszy bo widzi w Annie swoją przyszłą synową i robi wszystko by tych dwoje ze sobą wyswatać. Nie wie tylko, że serce Christophera zdobył pewien młody mężczyzna, który przepięknie gra na pianinie.

Jak skończy się ta historia, w której to niebezpieczna miłość może przynieść ogromną tragedię ?

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autora. I jestem pod ogromnym wrażeniem. Autor świetnie nadał tej powieści niecodziennego i oryginalnego charakteru. Świetnie też oddał ten klimat tamtych czasów.

Miłość, która dla innych może wydawać się szokiem i zaskoczeniem dla innych może być wytchnieniem od bólu i chwilą radości.

Jest to bardzo emocjonująca książka z ciekawym zakończeniem. Sięgając po tą książkę można się spodziewać ogromnej pasji Edwarda do muzyki, ambicji i chęci kontroli nad wszystkim lady Amelii, niezdecydowania Chrisa oraz zrozumienia i akceptacji ojca bohatera. I jeszcze innych złych emocji ale polecam przeczytać i przekonać się samemu, jakie wrażenie wywoła na was ta książka.

Szczerze polecam.

Informacje dodatkowe o Zniszczone pianino:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-04-25
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Zniszczone pianino

Kup książkę Zniszczone pianino

W grobie Ci do twarzy
Andrzej F. Paczkowski0
Okładka ksiązki - W grobie Ci do twarzy

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca…Drogi wszystkich...

Tajemnica latarni morskiej
Andrzej F. Paczkowski0
Okładka ksiązki - Tajemnica latarni morskiej

„Tajemnica latarni morskiej” to pierwszy tom trylogii „Wybranek morza”. Tomasz ma dziewięć lat, kiedy wraz z rodziną wyjeżdża...